Bukmacher Totolotek – podstawowe informacje

Zakłady bukmacherskie TOTOLOTEK zostały założone przez Totalizator Sportowy – państwową firmę założoną w roku 1956. Oczywiście rok 1956 to data założenia całej spółki – działalność w obszarze zakładów online firma prowadzi od roku 2013 gdy to osiągnęła pozwolenie Ministerstwa Finansów na wykonywanie działalności zakładów bukmacherskich. Najistotniejszą obok zakładów bukmacherskich działalnością owej spółki jest tworzenie loterii LOTTO. Spółka jest w 100% własnością Skarbu Państwa – jest to z pewnością wielka pewność klasy, bezpieczeństwa i wypłacalności. Totolotek to w aktualnej chwili jedna z bardziej popularnych firm bukmacherskich na naszym rynku przede wszystkim ze względu na niezwykle dużą ofertę zakładów i przede wszystkim możliwość – jaka okresowo była bez porównywalnie atrakcyjniejsza aniżeli oferta innych konkurentów. W aktualnej chwili chociaż nie jest już tak popularna – wciąż jest lepsza niż u wielu konkurentów na międzynarodowym rynku – więcej szczegółów na ten temat przeczytacie w dalszej części tego artykułu. Od pewnego czasu totolotek przygotował także niezwykle ciekawą aplikację mobilną, jaka działa niezwykle dobrze – ponadto za korzystanie z niej bukmacher proponuje specjalne korzyści – prócz pojedynczego bonusu, zdarzają się także promocje gdzie przez aplikację mobilną możemy grać bez podatku (w praktyce znaczy to właśnie, iż gra wciąż jest legalna – podatek jest po prostu płacony przez bukmachera). Należy wspomnieć także, iż aplikacja jest zdecydowanie bardziej przyjazna dla użytkownika aniżeli strona, jaka niestety na ten moment jest największą słabością tego bukmachera. Wśród korzyści należy zaznaczyć oczywiście fakt, iż grając u tego bukmachera – nie postępujemy wbrew postanowieniom ustawy anty-hazardowej – nie ryzykujemy zatem nieprzyjemności z Urzędem Skarbowym lub Izbą Celną.

Totolotek ma jedną z największych ofert spośród wszystkich stacjonarnych bukmacherów w naszym kraju. Regularnie na stronie internetowej podawana jest określona liczba dostępnych zakładów, jaka oscyluje w granicach nawet 30 tysięcy. Prócz tradycyjnych dyscyplin takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka lub hokej, Totolotek umożliwia także zakłady na e-sport, kursy walut, wydarzenia polityczne, zakłady sezonowe i zakłady profesjonalne.

Totolotek – legalny bukmacher w Polsce

Totolotek S.A. urządza zakłady wzajemne bukmacherskie i totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. Znaczy to, iż urządzane przez niego zakłady wzajemne są całkowicie legalne i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

Totolotek oferta

W ofercie Totolotka wyróżnić można:

  • Toto – Mix (klasycznie zakłady bukmacherskie)
  • Toto – Liga (pakiet 13 meczów futbolowych oferowanych w formie trzech zestawów do gry: liga polska, angielska i ligi pozostałe. Wybierać można w systemie 1X2)
  • Toto – Gol (pakiet 6 meczów oferowanych w formie dwóch zestawów. Należy wskazać dokładny wynik bramkowy wszystkich meczów konkretnego zestawu)
  • Toto – Lotek (zakłady na wyścigi konne na polskich oraz zagranicznych torach)
  • Toto – Racing (zakłady na wyścigi psów)
  • Gbi Racing (wyścigi konne wszystkich brytyjskich oraz irlandzkich wyścigów odbywających się 360 dni w roku).

Totolotek – bonus powitalny, Kod promocyjny 2018

Żeby uzyskać bonus 104% od pierwszej wpłaty należy zapisać się na www.totolotek.pl, wpłacić środki (do 520 zł, minimalnie 20 zł) i nasz bonus zostanie dodany automatycznie. Udział w promocji rozpoczynamy w chwili uruchomienia zakładu z salda bonusowego. Żeby wypłacić środki należy dokonać dwukrotnego obrotu pełnej sumy (bonus+depozyt). Zawarte zakłady muszą mieć kurs łączny wynoszący przynajmniej 2,0. Ponadto za założenie konta oraz po jego aktywacji uzyskamy Freebet 20 zł do wykorzystania na grę. Bonus należy obrócić jednorazowo przy minimalnym kursie 1,5.

Wypłata oraz wypłata środków z Totolotka

Dokładna kontrola informacji personalnych przy tworzeniu konta powoduje, iż w totolotku nie ma żadnych kłopotów z wykonywaniem wypłat. Wypłaty wykonywane są na konto bankowe i w zdecydowanej większości wypadków czas ich procesowania nie przewyższa 1 dnia roboczego. Zlecenie wypłaty środków przed godziną 10 rano powoduje nawet, iż pieniądze możemy mieć już na koncie nawet tego samego dnia. To niezwykle ważna zaleta oraz wysoki standard w przyrównaniu do pozostałych bukmacherów – zwłaszcza zagranicznych gdzie tak szybka wypłata na konto bankowe nie jest możliwa.

Opinie o zakładach Totolotek

Totolotek, jako najstarszy bukmacher w Polsce, niestety odbiega trochę od elity najsolidniejszych, w całości legalnych firm dostępnych na rynku. Z pewnością jest liderem gdy idzie o punkty naziemne jednakże odstaje ofertą internetową, jaka w obecnych czasach jest niewątpliwie istotniejsza. Wielkim minusem są niezwykle niskie kursy, już samym tym faktem Totolotek „zniechęca” ewentualnych graczy. Do wad zaliczyć możemy także niezwykle słabą ofertę zakładów na żywo zaś oferta przedmeczowa broni się jeszcze dodatkowymi zestawami gier i wyścigami psów oraz koni.