Betclic to jeden z najnowszych bukmacherów działających na terenie naszego kraju. Oto przygotowane dla Was kompendium wiedzy o nowej spółce na naszym rynku.

CZY BETCLIC JEST LEGALNY W POLSCE?

Betclic to całkowicie legalny bukmacher. Końcem 2018 roku otrzymał pozwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet, dlatego nie musimy bać się o to, że narobimy sobie problemów, korzystając z jego usług. Możecie więc grać bez przeszkód.

OFERTA ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH BETCLIC

Oferta zakładów Betclic jest bardzo bogata. Znajdziemy tu najpopularniejsze dyscypliny sportowe, a także mnóstwo tych znanych tylko w wąskim gronie typerów. Najwięcej zakładów dostępne jest oczywiście na piłkę nożną, ale nie można powiedzieć, by reszta dyscyplin była traktowana po macoszemu. W wielu dyscyplinach znajdziemy nie tylko spotkania rozgrywane na stopniu międzynarodowym czy też najmocniejsze ligi krajowe, ale też i mnóstwo meczów z niższych poziomów rozgrywkowych. 

REJESTRACJA W BETCLIC

Zarejestruj się w Betclic tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego Betclic Kod Promocyjny : WINWON500 aby otrzymać Cashback do 500 zł.

Otwarcie nowego konta u bukmachera Betclic jest wyjątkowo proste. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka punktów, od których zależeć będzie m.in. to, czy otrzymamy bonus. Nie ma się jednak czego obawiać, zaraz z wszystkim Was zapoznamy.

W celu rejestracji przechodzimy na stronę bukmachera Betclic. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk z napisem “Zarejestruj się”. Klikamy w niego i po chwili naszym oczom ukazuje się formularz rejestracyjny. Na pierwszej stronie wpisujemy wymagane podstawowe dane i koniecznie zaznaczamy dwa checkboxy. Pierwszy z nich jest obowiązkowy, drugi niekoniecznie, ale polecamy go zaznaczyć, by otrzymywać informacje o nowych bonusach. W kolejnym kroku musimy podać resztę danych i przejść dalej, gdzie system zapyta nas o nick oraz hasło, a także pytanie zabezpieczające, które pomoże nam odzyskać konto, w momencie, gdy zapomnimy hasła. 

Na samym dole znajduje się miejsce na wpisanie Betclic kod promocyjny. Jest to bardzo ważne pole, ale na nim skupimy się nieco później. Na razie powiemy tylko, że od kodu zależy wysokość promocji, dlatego też lepiej go wpisać.

Pamiętajmy, że w momencie rejestracji stajemy się właścicielami tzw. konta tymczasowego. Możemy z niego obstawiać, ale warto jak najszybciej zweryfikować swoje dane, gdyż nie będziemy w stanie wypłacić zdobytych pieniędzy. W celu weryfikacji przechodzimy do zakładki “Moje dokumenty” i wysyłamy do bukmachera skany dowodu osobistego, celem weryfikacji naszej tożsamości.

ZAKŁADY NA ŻYWO

Oferta Betclic obejmuje także zakłady na żywo. Nic dziwnego. Każdy szanujący się bukmacher pozwala swoim klientom obstawiać zakłady w toczących się meczach. Typerzy dostają do dyspozycji bogatą ofertę zakładów live obejmującą nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ale też wiele tych, które są obstawiane przez graczy rzadziej. Oczywiście najwięcej rynków dotyczyć będzie piłki nożnej, gdyż jest to najpopularniejszy sport na świecie. Większość meczów posiada także specjalne transmisje, o których nieco więcej napiszemy w dalszej części artykułu.

Betclic – zakłady na wirtualne sporty

Na razie Betclic nie oferuje nam możliwości obstawiania sportów wirtualnych. Przypominamy, że sporty wirtualne to specjalne rozgrywki przypominające prawdziwe dyscypliny sportowe, w których mierzą się ze sobą jednak nie prawdziwi zawodnicy, a gracze sterowani przez komputer. Ostateczny wynik w tych spotkaniach zależy od komputerowego algorytmu. Nie wiadomo na razie czy i kiedy w Betclic pojawią się zakłady na wirtualne sporty.

APLIKACJA MOBILNA BETCLIC

Betclic posiada funkcjonalną i dopracowaną aplikację mobilną. Pozwala nam ona nie tylko wpłacać pieniądze i obstawiać, ale też posiada mnóstwo dodatkowych funkcji. Jedną z ciekawszych opcji są tu m.in. powiadomienia push, które informują nas o tym, że w obserwowanym przez nas meczu padła bramka lub tez obstawiony przez nas kupon został zamknięty. Nie da się ukryć, że Betclic dopracował swoją aplikację wręcz perfekcyjnie i korzystanie z niej jest naprawdę przyjemne. 

BETCLIC OPINIE

Co sądzą ludzie o Betclic? Opinie o Betclic są w większości pozytywne. Ludzie doceniają głównie wysokie kursy bukmacherskie, a także bogatą ofertę zakładów oraz ciekawe promocje. Zdarzają się także i negatywne opinie o Betclic, ale powiedzmy sobie wprost. Kto ich nie ma? Warto zwrócić uwagę na to, że ludzie rzadko kiedy chwalą, gdy coś im się podoba, za to lubią narzekać w momencie, kiedy coś pójdzie nie tak. W porównaniu z innymi bukmacherami negatywnych opinii o Betclic jest względnie niewiele, dlatego też każdy może wyciągnąć wnioski sam.

Jak otrzymać swój pierwszy bonus w Betclic?

Zarejestruj się w Betclic tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego Betclic Kod Promocyjny : WINWON500 aby otrzymać Cashback do 500 zł.

Celem otrzymania bonusu od bukmachera Betclic musimy tylko założyć nowe konto (pamiętając o tym, by wpisać Betclic kod promocyjny) i wpłacić swój pierwszy depozyt. Pamiętajmy, że do zgarnięcia jest aż 500 złotych w bezpiecznym zakładzie, dlatego też najlepiej wpłacić tyle, by móc skorzystać z pełnej wartości bonusu. Jest to kwota w wysokości około 570 złotych. Bonus trafia na nasze konto automatycznie po dokonaniu pierwszej wpłaty i polega na tym, że nasz pierwszy zakład na stronie Betclic jest ubezpieczony.

Jak wpisać kod promocyjny Betclic?

Zarejestruj się w Betclic tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego Betclic Kod Promocyjny : WINWON500 aby otrzymać Cashback do 500 zł.

Kod promocyjny Betclic wpisuje się w momencie rejestracji. Pamiętajmy o tym, że nie możemy wpisać go później i jeśli nie zrobimy tego przy rejestracji, to już nigdy nie będziemy mieli takiej możliwości. Z tego też powodu warto przygotować sobie kod przed próbą rejestracji na portalu.

Zakład Bez Ryzyka w Betclic do 500 zł

Zakład bez ryzyka do 500 złotych to główna promocja bukmachera Betclic. Na czym polega? Pierwszy obstawiony przez nas zakład u bukmachera Betclic jest bezpieczny, co oznacza, że nie przegramy kasy nawet wtedy, gdy nie uda nam się przewiedzieć wyniku meczu. Jak to możliwe? W przypadku porażki Betclic zwraca nam całą stawkę zakładu pomniejszoną o wysokość podatku. Odzyskane pieniądze podlegają niestety dość wymagającym warunkom obrotu Jeśli chcemy, by pieniądze trafiły na nasze główne konto, musimy je wpierw obrócić sześciokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.00.

Betclic Promocje dla Aktywnych Graczy

Betclic oferuje nam także mnóstwo innych promocji. Każdy aktywny gracz może dołączyć do tzw. Wielkiej Gry, która polega na zbieraniu punktów za wygrane kupony. Osoby z największą ilością punktów dostaną spore nagrody pieniężne. Promocja Piłkarski Jackpot pozwala zdobyć dodatkowe 35 tysięcy złotych za poprawne obstawienie każdego z 8 meczów danej ligi. Bonus Multi+ przyznawany jest natomiast wszystkim, którzy obstawią kupon składający się przynajmniej z 5 meczów. Im więcej spotkań na kuponie, tym większy współczynnik zwiększający wygraną. 

Betclic TV – darmowe mecze w internecie

Betclic TV to specjalna usługa, która pozwala nam oglądać mecze na żywo bez potrzeby opuszczania witryny bukmachera. Większość spotkań w ofercie live posiada swoje specjalne transmisje, które może obejrzeć każda osoba posiadająca środki na koncie Betclic. Betclic TV to gwarancja dobrej jakości i płynności transmisji. Obstawianie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. 

BETCLIC BONUS CASHBACK NA START

Tak jak inni legalni bukmacherzy, Betclic również oferuje swoim nowym użytkownikom atrakcyjny bonus powitalny. W przypadku francuskiego bukmachera jest to zakład bez ryzyka do 500 złotych, co jest jedną z lepszych tego typu ofert na rynku. Na czym polega ten bonus? Wystarczy, że dokonasz wpłaty na konto, np. w wysokości 500 złotych, i postawisz swój pierwszy zakład. Jeżeli okaże się on zwycięski, wygrane pieniądze trafią na Twoje konto. W przypadku przegranej nic nie tracisz, ponieważ bukmacher zabezpiecza twój zakład i zwraca ci postawione na niego pieniądze. Trzeba jednak pamiętać, że aby przenieść zwrócone pieniądze z salda bonusowego na saldo pieniężne, będziesz musiał obrócić bonusem 6-krotnie w kuponach z minimalnym kursem 2.00. Dopiero wtedy będziesz mógł wypłacić całą kwotę na swoje konto bankowe podane przy rejestracji.

KOD PROMOCYJNY BETCLIC DLA NOWYCH GRACZY

Aby zachęcić nowych użytkowników do skorzystania z usług tego bukmachera, Betclic przygotował dla swoich klientów kody promocyjne, dzięki którym Twoje konto zostanie zaopatrzone w jeszcze korzystniejsze bonusy. Skorzystanie z tej okazji jest banalnie proste i nie wymaga od Ciebie spełnienia żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy, że przy rejestracji konta Betclic w specjalnej rubryce wpiszesz otrzymany kod promocyjny, a na twoim koncie pojawi się bonus cashback aż do 550 złotych! Jest to 50 złotych więcej niż gdybyś zarejestrował się bez użycia kodu! Zasady tej promocji są identyczne jak w przypadku bonusu powitalnego – możesz tylko zyskać, gdyż w razie przegranej bukmacher zwróci Ci pieniądze! Trzeba jednak pamiętać, że aby móc zarejestrować się u legalnego bukmachera jakim jest Betclic, wymagana jest pełnoletność. 

POZOSTAŁE PROMOCJE NA ZAKŁADY

To nie wszystko! Oprócz wcześniej wspomnianych bonusów, Betclic przygotował dla swoich klientów szereg innych, korzystnych promocji. Zobaczmy więc, co możemy zyskać dokonując rejestracji właśnie u tego bukmachera.

Multi+

Podobnie jak inni legalni bukmacherzy działający na polskim rynku, tak samo Betclic musi odprowadzać standardowy 12-procentowy podatek od postawionych przez nas zakładów. W przypadku wygranych przekraczających sumę 2280 złotych jesteśmy zobligowani do zwrócenia części pieniędzy w wysokości 10% od wartości kuponu. Betclic przygotował jednak ofertę, dzięki której możemy powiększyć swoje wygrane nawet o 50%, co w praktyce pozwala nam na zniwelowanie sumy, którą jesteśmy zobligowani oddać państwu. Oczywiście, kwota podatku pozostaje taka sama, jednak jej koszty poniesie sam bukmacher, który postanowił zaproponować swoim użytkownikom ten bonus.

Oferta ta dotyczy zakładów akumulowanych (AKO). Wystarczy, że na swoim kuponie umieścisz 5 lub więcej zdarzeń, a w zależności od ich ilości Betclic powiększy twoją wygraną o pewien procent. Najwięcej zyskamy, gdy w naszym zakładzie znajdzie się 13 lub więcej wydarzeń – wtedy bukmacher nie tylko wypłaci naszą wygraną, ale także powiększy jej sumę o całe 50%! Analogicznie, najmniej korzystne jest postawienie kuponu z 5 zdarzeniami – wtedy kwota bonusu wyniesie 7%.

Boost

Jest to kolejna atrakcyjna promocja przygotowana przez Betclic. Pomimo faktu, że w ofercie tego bukmachera codziennie znajdziemy setki różnych wydarzeń, to niektóre z nich bardziej przyciągają uwagę kibiców z całego świata niż pozostałe. Aby zachęcić klientów do obstawiania właśnie tych najciekawszych wydarzeń sportowych Betclic podwyższa kursy, co oznacza, że ich obstawianie jest o wiele bardziej korzystne! Znalezienie spotkań z podwyższonym kursem nie jest problematyczne, gdyż bukmacher stworzył specjalną zakładkę, w której znajdziemy wszystkie wydarzenia objęte tym bonusem. Wystarczy tylko wybrać interesujący nas mecz i cieszyć się z bonusu oferowanego przez Betclic! 

Promocje tygodniowe

Betclic postanowił nagrodzić użytkowników, którzy regularnie tworzą swoje kupony. W związku z tym co tydzień możesz odebrać dodatkowe pieniądze za postawione przez siebie zakłady! Wystarczy, że w ciągu jednego tygodnia postawisz 10 kuponów z minimalną stawką 20 PLN, a Betclic nagrodzi cię kwotą 10 złotych. Jeżeli uda Ci się utrzymać tę regularność przez cztery tygodnie z rzędu, otrzymasz od francuskiego bukmachera aż 50 złotych!

CASHOUT

CashOut to opcja proponowana przez wielu legalnych bukmacherów i znajduje się także w ofercie Betclic. Na czym polega? Dzięki niej możesz zamknąć kupon jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich znajdujących się na nim zdarzeń, tym samym zaklepując sobie wygraną nie czekając na rezultat pozostałych meczów. CashOut w Betclic dostępny jest zarówno w aplikacji mobilnej jak i w standardowej wersji przeglądarkowej strony bukmachera. Zarówno kupony pojedyncze jak i wielokrotne są objęte tą promocją. Trzeba pamiętać, że aby skorzystać z CashOut’u, kwota oferowana przez bukmachera musi być wyższa, niż wartość postawionego przez nas kuponu. Aby sprawdzić, czy możemy zamknąć nasz zakład przed rozstrzygnięciem wszystkich wydarzeń, wystarczy że wejdziemy w zakładkę “Moje kupony” i wyszukamy go na liście. Naszym oczom ukaże się wtedy czerwony przycisk informujący nas o aktualnej kwocie proponowanej przez Betclic.

REJESTRACJA W BETCLIC

Zarejestruj się w Betclic tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego Betclic Kod Promocyjny : WINWON500 aby otrzymać Cashback do 500 zł.

Rejestracja w Betclic składa się z trzech kroków i nie powinna zająć Ci więcej niż dwie minuty! Musisz jednak pamiętać, że aby korzystać z usług francuskiego bukmachera, musisz mieć ukończone 18 lat. Betclic oferuje opcję szybkiej rejestracji, co oznacza, że nie musisz martwić się wysyłaniem skanu dowodu osobistego czy wpisywaniem numeru konta bankowego. Jak przebiega więc rejestracja w Betclic? W pierwszym kroku musisz podać swoje podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, data urodzenia oraz adres e-mail. W tym momencie musisz również zaakceptować regulamin serwisu, który w całości dostępny jest na stronie bukmachera. W drugim kroku czekają na Ciebie takie rubryki jak: PESEL, adres zamieszkania oraz numer telefonu. Ostatni krok to po prostu uzupełnienia danych potrzebnych do logowania, czyli wybranie loginu oraz hasła. W tym momencie pojawi się również pole, w które będziesz mógł wprowadzić swój kod promocyjny. Po przejściu wszystkich kroków czeka cię jeszcze ustalenie limitów czasowych oraz kwotowych. Po wszystkim możesz dokonać wpłaty na swoje konto i postawić swój pierwszy zakład!

Wszystkie punkty wyjaśnione w poprzednim akapicie prowadzą jednak do założenia konta tymczasowego. Jest ono ważne jedynie przez 90 dni, a liczba operacji, które możesz wykonać jest ograniczona. Oprócz tego, że możesz stawiać zakłady jedynie do kwoty 5000 złotych, to jeszcze nie posiadasz możliwości wypłaty wygranych z zakładów. Na weryfikację swojego konta masz wcześniej wspomniane 90 dni, jednak zalecamy, abyś uporał się z tym możliwie jak najszybciej. Po przesłaniu skanu swojego dokumentu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego) oraz wprowadzeniu numeru konta bankowego, przekształcisz swoje konto w stałe, które nie posiada wcześniej wymienionych ograniczeń.

Wiele osób zastanawia się również, jak wygląda i ile czasu trwa proces weryfikacji naszej tożsamości przez Betclic. Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby dokładnie sprawdzić dokładność podanych przez nas danych, aby zgadzały się one z informacjami zamieszczonymi na naszym dowodzie tożsamości. W regulaminie zamieszczonym na stronie bukmachera można przeczytać, że Betclic zastrzega sobie prawo do weryfikacji twojego konta w ciągu 48 godzin. W praktyce trwa to jednak zdecydowanie szybciej i jeśli prawidłowo prześlesz dokumenty weryfikacyjne, twoje konto powinno zostać aktywowane w ciągu godziny. W przypadku problemów z weryfikacją możesz skontaktować się z działem Obsługi Klienta lub za pośrednictwem czatu. Obie te opcje znajdziesz na stronie internetowej bukmachera.

Zastanawiasz się pewnie, czy przesłane przez Ciebie dane będą bezpieczne. Nie ma powodów do obaw – Betclic działa w zgodzie z ustawą RODO oraz licencją Ministra Finansów, więc Twoje dane będą odpowiednio chronione.


WYPŁATA ŚRODKÓW w Betclic

Tylko gracze, którzy zweryfikowali swoje konta mają możliwość wypłaty środków. Jeżeli nasze konto ma status tymczasowego, należy zamieścić na stronie bukmachera skan naszego dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego. Dopiero po spełnieniu tych warunków możemy w pełni skorzystać z wszystkich opcji dostępnych w Betclic. Warto zaznaczyć, że wypłacić możemy tylko gotówkę znajdującą się na saldzie pieniężnym. W przypadku salda bonusowego, musimy najpierw spełnić warunki podane w regulaminie akcji promocyjnej, by zostały one przeniesione do puli, z której możliwe jest ich wypłacenie na konto bankowe. 

Wypłata środków w Betclic odbywa się na podobnej zasadzie jak u innych bukmacherów i jest ona możliwa wyłącznie na twój zweryfikowany rachunek bankowy. Nie masz więc możliwości przelania pieniędzy z konta Betclic na konto bankowe innej osoby, gdyż tego typu działaniom zapobiega ustawa hazardowa. W związku z tym, że francuski bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów RP, nie może wprowadzić innych metod płatności.

W regulaminie bukmachera znajduje się informacja o tym, że podobnie ja w przypadku weryfikacji konta, Betclic na wypłatę twoich środków ma 48 godzin. Mimo to, ten proces również zajmuje zazwyczaj około kilkunastu minut. 

Jeżeli zlecisz wypłatę, ale w międzyczasie zmienisz swoje zdanie, to możesz ją anulować w każdej chwili, o ile zlecenie nie zostało już zatwierdzone przez Dział Finansowy Betclic.

JAK DZIAŁA KOD PROMOCYJNY BETCLIC?

Tak jak już wcześniej zostało wspomniane, kod promocyjny Betclic pozwala Ci na skorzystanie z jeszcze korzystniejszych bonusów startowych. Nie musisz spełniać żadnych warunków – wystarczy, ze jesteś pełnoletni i zdecydujesz się założyć konto u tego bukmachera. Trzeba pamiętać, że kodu promocyjnego można użyć jedynie raz, podczas procesu rejestracji w Betclic. Jeżeli tego nie zrobisz, promocja przepadnie, a Tobie zostanie przyznany jedynie standardowy bonus powitalny. Dlatego tak ważne jest, aby podczas zakładania konta zwrócić szczególną uwagę na specjalną rubrykę, w którą należy wpisać kod bonusowy.

Zarejestruj się w Betclic tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego Betclic Kod Promocyjny : WINWON500 aby otrzymać Cashback do 500 zł.