Bukmacher WZB Milenium  – podstawowe informacje

Milenium jest jednym z najdłużej obecnych na naszym rynku bukmacherów. Początkowe stacjonarne punkty przyjmowania zakładów, założono w październiku 2004 roku. Od tego momentu ich liczba powoli się zwiększa. Teraz bukmacher Milenium dysponuje powyżej 160 naziemnymi placówkami. Od paru lat spółka zapewnia także zawieranie zakładów poprzez sieć, za pośrednictwem swojej strony internetowej. Nie zapomniano o graczach korzystających z urządzeń przenośnych. Bukmacher proponuje im szansę pobrania aplikacji na smartfony. Jest także szansa typowania spotkań za pośrednictwem mobilnej strony internetowej. Milenium oceniany jest z zasady jako bukmacher dosyć przeciętny. Na tle konkurencji, jego oferta nie charakteryzuje się niczym wyjątkowym, za to kilka elementów z pewnością wymaga zmian.

Millenium – legalny bukmacher

Jest to bukmacher w całości legalny, mający pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów. Jego siedziba znajduje się w Poznaniu

Millenium oferta

Gdy decydujecie się na grę w tradycyjne zakłady sportowe, możecie być bardzo zdziwieni. Dużo opinii w internecie przedstawia, iż bukmacher Milenium ze swoją ofertą ma zdecydowanie niższe szanse na przebicie w przyrównaniu do konkurencji. Takie zdania bazują podobno na ilości oferowanych zdarzeń. Jednak w owej kwestii jest zdecydowanie inaczej oraz wielu konkurentów winno starać się… dorównać Polakom z siedzibą w Zielonej Górze. Wystarczy tutaj wspomnieć, iż w środku tygodnia oferta na piłkę nożną sięga tam 10 000 propozycji, i to jednak liczba, jaka może zrobić wrażenie zupełnie na każdym oraz często jest zdecydowanie większa, aniżeli ta do jakiej przywykł gracz. Rzecz jasna to nie jedyna dyscyplina, jaka was zainteresuje, bo Milenium dysponuje również następującymi kategoriami: tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, skoki, biathlon, biegi narciarskie, zakłady esport, F1, Futbol amerykański, futsal, lotki, rugby lub snooker. Rzecz jasna każda z tychże pozycji (i kolejne, dodatkowe) może się zmieniać we współzależności od wydarzeń ze świata, co również oddziałuje na atrakcyjność tego wirtualnego bukmachera.

Zarejestruj się w Totolotek tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 1000 PLN na start + 20 PLN bez depozytu

Millenium zakłady – bonus powitalny, Kod Promocyjny 2018

Pierwszym prezentem jest bezpłatny zakład o równowartości 10 zł. Żeby wziąć udział w promocji musisz pamiętać, iż obejmuje ona tylko Twój pierwszy zakład po zarejestrowaniu. Ponadto musi być to zakład pojedynczy lub kilkakrotny, zatem gdy chcesz uzyskać bezpłatny zakład nie możesz na starcie obstawić zakładów Totalizatora, gry MegaTyp, bonusu Grand, superoferty, turbo, kulki 7z27, typu dnia i systemowych zakładów oraz zakładów live. Gdy Twój kupon okaże się przegrany otrzymasz w terminie 30 dni punkty bonusowe o wartości 10 PLN. Inny prezent, jaki zdobywają nowi gracze to tradycyjny bonus od depozytu. Na wpłatę środków na własne konto masz 10 dni, gdy w tym czasie uda się zasilić konto to zrobisz pierwszy krok do zwiększenia zasobów finansowych, jakie będziesz mógł przeznaczyć na grę. Aby uzyskać bonus wystarczy się tylko zarejestrować.

Millenium – płatności

Ubogo prezentują się dostępne formy płatności. Bukmacher udostępnia nam tylko dwie: Tpay oraz PayU. Brakuje nawet zwykłych portfeli internetowych. Wypłata wykonywana jest na podany podczas rejestracji numer rachunku bankowego. Bukmacher zastrzega sobie możliwość zrobienia wypłaty w ciągu 7 dni roboczych. Z reguły mechanizm tenże trwa znacznie szybciej, jednakże już sama taka informacja nie brzmi zbyt zachęcająco.

Millenium – opinie

Milenium to polska firma, jaka efektywnie działała również na rynku stacjonarnym. Dzięki doświadczeniu zdobytym w tenże sposób, spróbowali własnych sił w internecie. Z jakim skutkiem? Jak wskazuje powyższa recenzja, mają niezwykle bogatą ofertę zakładów sportowych, i do tego wersję na żywo oraz totalizator, tak powszechny w Polsce. Miło jest widzieć firmę, która podchodzi do klientów z zaangażowaniem oraz rozwija się również pod kątem sponsoringu. Milenium jest bowiem oficjalnym partnerem Zagłębia Lubin, co działa na dużą rozpoznawalność wśród graczy z tego regionu, ale nie tylko.