Bukmacher Totolotek – podstawowe informacje

Zakłady bukmacherskie TOTOLOTEK S.A. zostały założone w 1992 r. Działalność w obszarze zakładów online firma prowadzi od roku 2013 gdy to osiągnęła pozwolenie Ministerstwa Finansów na wykonywanie działalności zakładów bukmacherskich w polskim Internecie. Totolotek S.A. jest częścią międzynarodowej grupy Intralot. Totolotek S.A. jako jedyna firma przyjmująca zakłady bukmacherskie w Polsce należy do The European Lotteries and Toto Associaton (od 2008 r.) – Międzynarodowego Stowarzyszenia firm Loteryjnych i Totalizatorów, będącego oficjalnym partnerem UEFA. Totolotek to w aktualnej chwili to jedna z najbardziej popularnych firm bukmacherskich na naszym rynku przede wszystkim ze względu na niezwykle dużą ofertę zakładów i przede wszystkim możliwości – jakie okresowo były bez porównania atrakcyjniejsze aniżeli oferta innych konkurentów. W aktualnej chwili oferta totolotka jest lepsza niż u wielu konkurentów na rynku – więcej szczegółów na ten temat przeczytacie w dalszej części tego artykułu. Od pewnego czasu totolotek przygotował także niezwykle ciekawą aplikację mobilną – ponadto za korzystanie z niej bukmacher proponuje specjalne korzyści – prócz pojedynczego bonusu, zdarzają się także promocje gdzie przez aplikację mobilną możemy grać bez podatku (w praktyce znaczy to właśnie, iż gra wciąż jest legalna – podatek jest po prostu płacony przez bukmachera). Należy wspomnieć także, iż aplikacja jest zdecydowanie bardziej przyjazna dla użytkownika aniżeli strona, jaka niestety na ten moment jest największą słabością tego bukmachera. Wśród korzyści należy zaznaczyć oczywiście fakt, iż grając u tego bukmachera – nie postępujemy wbrew postanowieniom ustawy anty-hazardowej – nie ryzykujemy zatem nieprzyjemności z Urzędem Skarbowym lub Izbą Celną.

Totolotek ma jedną z największych ofert spośród wszystkich stacjonarnych bukmacherów w naszym kraju. Regularnie na stronie internetowej podawana jest określona liczba dostępnych zakładów, jaka oscyluje w granicach nawet 30 tysięcy. Prócz tradycyjnych dyscyplin takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka lub hokej, Totolotek umożliwia także zakłady na e-sport, kursy walut, wydarzenia polityczne, zakłady sezonowe i zakłady profesjonalne.

Totolotek – legalny bukmacher w Polsce

Totolotek S.A. urządza zakłady wzajemne bukmacherskie za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. Znaczy to, iż urządzane przez niego zakłady wzajemne są całkowicie legalne i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

Zarejestruj się w Totolotek tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 1000 PLN na start + 20 PLN bez depozytu

Totolotek oferta

W ofercie Totolotka wyróżnić można:

  • Toto – Mix (klasycznie zakłady bukmacherskie)
  • Toto – Liga (pakiet 13 meczów futbolowych oferowanych w formie trzech zestawów do gry: liga polska, angielska i ligi pozostałe. Wybierać można w systemie 1X2)
  • Toto – Gol (pakiet 6 meczów oferowanych w formie dwóch zestawów. Należy wskazać dokładny wynik bramkowy wszystkich meczów konkretnego zestawu)
  • Toto – Lotek (zakłady na wyścigi konne na polskich oraz zagranicznych torach)
  • Toto – Racing (zakłady na wyścigi psów)
  • Gbi Racing (wyścigi konne wszystkich brytyjskich oraz irlandzkich wyścigów odbywających się 360 dni w roku).

Totolotek – bonus powitalny, Kod promocyjny 2018

Żeby uzyskać bonus 100% od pierwszej wpłaty należy zapisać się na www.totolotek.pl, wpłacić środki (do 520 zł, minimalnie 20 zł) i nasz bonus zostanie dodany automatycznie. Udział w promocji rozpoczynamy w chwili uruchomienia zakładu z salda bonusowego. Żeby wypłacić środki należy dokonać dwukrotnego obrotu pełnej sumy (bonus+depozyt). Zawarte zakłady muszą mieć kurs łączny wynoszący przynajmniej 2,0. Ponadto za założenie konta oraz po jego aktywacji uzyskamy Freebet 20 zł do wykorzystania na grę. Bonus należy obrócić jednorazowo przy minimalnym kursie 1,5.

Wpłata oraz wypłata środków z Totolotka

Dokładna kontrola informacji personalnych przy tworzeniu konta powoduje, iż w totolotku nie ma żadnych kłopotów z wykonywaniem wypłat. Wypłaty wykonywane są na konto bankowe i w zdecydowanej większości wypadków czas ich procesowania nie przewyższa 1 dnia roboczego. Zlecenie wypłaty środków przed godziną 10 rano spowoduje że pieniądze możemy mieć już na koncie nawet tego samego dnia. To niezwykle ważna zaleta oraz wysoki standard w porównaniu do pozostałych bukmacherów.

Opinie o zakładach Totolotek

Totolotek, jako najstarszy bukmacher w Polsce, jest jednym z najsolidniejszych, w całości legalnych firm dostępnych na rynku. Z pewnością jest liderem liczby punktów naziemnych również nie odstaje ofertą internetową, jaka w obecnych czasach jest niewątpliwie istotniejsza. Wielkim plusem są wysokie kursy, już samym tym faktem Totolotek „zachęca” ewentualnych graczy. Do zalet zaliczyć możemy także bogatą ofertę zakładów na żywo.