Bukmacher Totolotek Kod Bonusowy – podstawowe informacje

Zakłady bukmacherskie TOTOLOTEK S.A. zostały założone w 1992 r. Działalność w obszarze zakładów online firma prowadzi od roku 2013 gdy to osiągnęła pozwolenie Ministerstwa Finansów na wykonywanie działalności zakładów bukmacherskich w polskim Internecie. Totolotek S.A. jest częścią międzynarodowej grupy Intralot. Totolotek S.A. jako jedyna firma przyjmująca zakłady bukmacherskie w Polsce należy do The European Lotteries and Toto Associaton (od 2008 r.) – Międzynarodowego Stowarzyszenia firm Loteryjnych i Totalizatorów, będącego oficjalnym partnerem UEFA. Totolotek to w aktualnej chwili to jedna z najbardziej popularnych firm bukmacherskich na naszym rynku przede wszystkim ze względu na niezwykle dużą ofertę zakładów i przede wszystkim możliwości – jakie okresowo były bez porównania atrakcyjniejsze aniżeli oferta innych konkurentów. W aktualnej chwili oferta totolotka jest lepsza niż u wielu konkurentów na rynku – więcej szczegółów na ten temat przeczytacie w dalszej części tego artykułu. Od pewnego czasu totolotek przygotował także niezwykle ciekawą aplikację mobilną – ponadto za korzystanie z niej bukmacher proponuje specjalne korzyści – prócz pojedynczego bonusu, zdarzają się także promocje gdzie przez aplikację mobilną możemy grać bez podatku (w praktyce znaczy to właśnie, iż gra wciąż jest legalna – podatek jest po prostu płacony przez bukmachera). Należy wspomnieć także, iż aplikacja jest zdecydowanie bardziej przyjazna dla użytkownika aniżeli strona, jaka niestety na ten moment jest największą słabością tego bukmachera. Wśród korzyści należy zaznaczyć oczywiście fakt, iż grając u tego bukmachera – nie postępujemy wbrew postanowieniom ustawy anty-hazardowej – nie ryzykujemy zatem nieprzyjemności z Urzędem Skarbowym lub Izbą Celną.

Sprawdź Totolotek Kod Bonusowy

Totolotek ma jedną z największych ofert spośród wszystkich stacjonarnych bukmacherów w naszym kraju. Regularnie na stronie internetowej podawana jest określona liczba dostępnych zakładów, jaka oscyluje w granicach nawet 30 tysięcy. Prócz tradycyjnych dyscyplin takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka lub hokej, Totolotek umożliwia także zakłady na e-sport, kursy walut, wydarzenia polityczne, zakłady sezonowe i zakłady profesjonalne.

Totolotek – legalny bukmacher w Polsce

Totolotek S.A. urządza zakłady wzajemne bukmacherskie za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. Znaczy to, iż urządzane przez niego zakłady wzajemne są całkowicie legalne i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

Totolotek oferta

W ofercie Totolotka wyróżnić można:

  • Toto – Mix (klasycznie zakłady bukmacherskie)
  • Toto – Liga (pakiet 13 meczów futbolowych oferowanych w formie trzech zestawów do gry: liga polska, angielska i ligi pozostałe. Wybierać można w systemie 1X2)
  • Toto – Gol (pakiet 6 meczów oferowanych w formie dwóch zestawów. Należy wskazać dokładny wynik bramkowy wszystkich meczów konkretnego zestawu)
  • Toto – Lotek (zakłady na wyścigi konne na polskich oraz zagranicznych torach)
  • Toto – Racing (zakłady na wyścigi psów)
  • Gbi Racing (wyścigi konne wszystkich brytyjskich oraz irlandzkich wyścigów odbywających się 360 dni w roku).

Totolotek – bonus powitalny – Kod promocyjny 2021

Odbierz Totolotek Kod Promocyjny :: Zarejestruj się w Totolotek tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 500 PLN na start + 49 PLN Bonus do aplikacji

Żeby uzyskać bonus 100% od pierwszej wpłaty należy zapisać się na www.totolotek.pl, wpłacić środki (do 520 zł, minimalnie 20 zł) i nasz bonus zostanie dodany automatycznie. Udział w promocji rozpoczynamy w chwili uruchomienia zakładu z salda bonusowego. Żeby wypłacić środki należy dokonać dwukrotnego obrotu pełnej sumy (bonus+depozyt). Zawarte zakłady muszą mieć kurs łączny wynoszący przynajmniej 2,0. Ponadto za założenie konta oraz po jego aktywacji uzyskamy Freebet 20 zł do wykorzystania na grę. Bonus należy obrócić jednorazowo przy minimalnym kursie 1,5.

Wpłata oraz wypłata środków z Totolotka

Dokładna kontrola informacji personalnych przy tworzeniu konta powoduje, iż w totolotku nie ma żadnych kłopotów z wykonywaniem wypłat. Wypłaty wykonywane są na konto bankowe i w zdecydowanej większości wypadków czas ich procesowania nie przewyższa 1 dnia roboczego. Zlecenie wypłaty środków przed godziną 10 rano spowoduje że pieniądze możemy mieć już na koncie nawet tego samego dnia. To niezwykle ważna zaleta oraz wysoki standard w porównaniu do pozostałych bukmacherów.

Opinie o zakładach Totolotek oraz totolotek kod promocyjny

Totolotek, jako najstarszy bukmacher w Polsce, jest jednym z najsolidniejszych, w całości legalnych firm dostępnych na rynku. Z pewnością jest liderem liczby punktów naziemnych również nie odstaje ofertą internetową, jaka w obecnych czasach jest niewątpliwie istotniejsza. Wielkim plusem są wysokie kursy, już samym tym faktem Totolotek „zachęca” ewentualnych graczy. Do zalet zaliczyć możemy także bogatą ofertę zakładów na żywo. Sprawdź kod promocyjny totolotek.

Totolotek kod promocyjny : BONUS POWITALNY

Bonus powitalny w Totolotku przeznaczony jest dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy. W ramach tej promocji klienci mogą skorzystać ze 100% bonusu od pierwszej wpłaty online. Jego maksymalna wysokość może wynosić 500 PLN. Jeżeli wpłacimy 200 PLN, wówczas do naszego konta zostanie dopisane 200 PLN, gdy wpłacimy 500 PLN, to dostaniemy bonus 500 PLN, natomiast w przypadku wpłaty np. 1500 PLN Totolotek doda od siebie 500 PLN. Ważne jest to, że w celu otrzymania bonusu musimy najpierw przejść weryfikację konta. Minimalna kwota depozytu, która uprawnia nas do ubiegania się o bonus, wynosi 20 PLN. Pierwsza wpłata nie musi być dokonywana od razu po rejestracji i weryfikacji konta. Mamy na to 6 miesięcy, należy jednak pilnować tego terminu, bo jak go przekroczymy, to utracimy możliwość skorzystania z promocji.

Odbierz Totolotek Kod Promocyjny :: Zarejestruj się w Totolotek tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 500 PLN na start + 49 PLN Bonus do aplikacji

JAKIE BONUSY AKTYWUJE KOD PROMOCYJNY Totolotek ?

W chwili obecnej Totolotek daje możliwość skorzystania z kilku bonusów ( kod promocyjny totolotek ) :

  • Bonus powitalny 100% od pierwszej wpłaty do 500 PLN
  • Bonus aplikacja mobilna w wysokości 49 PLN
  • Bonus King Size dający możliwość powiększenia swoich wygranych nawet o 66%
  • Freebet bez depozytu na start w wysokości 25 PLN

Freebet bez depozytu na start 0zł 25 zł

W celu otrzymania darmowego freebeta na start w wysokości 25 PLN, należy zarejestrować się korzystając ze specjalnego linku oraz kodu bonusowego. W pierwszej kolejności należy więc kliknąć w link aktywacyjny, następnie założyć konto i na samym końcu kliknąć w zakładkę WPŁATY gdzie należy wpisać kod bonusowy. Dzięki temu na koncie gracza pojawi się bonus w wysokości 25 PLN. Przyznane środki należy dwukrotnie obrócić po łącznym kursie 2,0.

Totolotek kod promocyjny: Bonus od wpłaty do 500 zł

Przyznawany przez Totolotka główny bonus należy obrócić razem z depozytem trzykrotnie. Czyli w przypadku wpłaty 500 PLN i otrzymania bonusu w takiej samej wysokości, łączny obrót musi wynieść 6000 PLN. Zaliczają się do niego wszystkie kupony, na którym będą minimum trzy zdarzenia, przy czym każde z nich nie może mieć niższego kursu niż 1,35. Warunki tego bonusu muszą zostać również spełnione w ciągu 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty. Kiedy przekroczymy ten czas to bonus straci swoją ważność. Po otrzymaniu bonusu otwierane są dwa oddzielne subkonta: na środki własne i środki bonusowe. Przy zawieraniu zakładów w pierwszej kolejności pobierane są pieniądze z subkonta środków własnych, a dopiero po ich wyczerpaniu środki, które pochodzą z bonusu. Nie musimy oczywiście stawiać na jednym kuponie całego bonusu lub depozytu. Możemy te kwoty rozbić na tyle kuponów, na ile chcemy.

49 zł bonus mobile – kod promocyjny totolotek

Razem z bonusem powitalnym można również skorzystać z bonusu aplikacji mobilnej w wysokości 49 PLN. Jest on przyznawany tym użytkownikom, którzy ściągną aplikację Totolotka na swój telefon. Żeby otrzymać bonus również trzeba mieć zweryfikowane konto gracza oraz wpłacić minimum 20 PLN. Wpłata musi zostać dokonana poprzez aplikację mobilną. W przypadku, gdy zrobimy to przez stronę internetową bonus nie zostanie naliczony. Żeby można było wypłacić bonus, należy go najpierw trzykrotnie obrócić wraz z kwotą depozytu. Minimalny kurs na kuponie musi wynosić w tym przypadku 1,90.

Bonusy AKO! +66% do wygranej

Kolejnym bonusem, z którego może skorzystać każdy gracz, jest bonus King Size. Polega on na podwyższeniu naszej wygranej o określony procent. Jego wysokość uzależniona jest od ilości zakładów, które umieścimy na kuponie. W promocji biorą udział zdarzenia z kursem większym niż 1,20. Żeby nasza wygrana została podwyższona, to musimy na kuponie umieścić minimum 5 zdarzeń – bonus wynosi wówczas 5%. W przypadku 6 zdarzeń wzrasta on do 10%. Z każdym kolejnym zdarzeniem rośnie o kolejne 5 punktów procentowych. Jeżeli na kuponie będziemy mieć 14 zdarzeń, wówczas nasza wygrana zostanie powiększona o 50%, a przy 15-29 zdarzeniach o 52%. Maksymalna wysokość tego bonusu wynosi 66% i otrzymamy ją, kiedy na naszym kuponie będziemy mieli 30 zdarzeń po minimalnym kursie 1,21. Jest to bardzo ciekawa opcja dla wszystkich miłośników tak zwanych “taśm”.

BONUS OD WPŁATY DO 500 PLN

Bonus od wpłaty do 500 PLN może zostać wykorzystany na dowolne zdarzenie sportowe znajdujące się w ofercie Totolotka. Wraz z jego przyznaniem zostaje otwarta specjalna zakładka, gdzie znajdziemy informację o dokonanym oraz brakującym obrocie. Skorzystanie z bonusu wiąże się z pewnymi obostrzeniami. W ramach środków bonusowych nie wolno na przykład stawiać kilku zakładów na to samo zdarzenie. Zabronione jest również stawianie dwóch lub więcej zakładów na różne wyniku meczu w ramach tego samego zdarzenia. Takie praktyki mogą skończyć się odebraniem środków bonusowych. Podobnie stanie się, gdy zlecimy wypłatę pieniędzy przed wykonaniem wymaganego obrotu.

BONUS MOBILE

Żeby skorzystać z bonusu mobile musimy ściągnąć aplikację mobilną Totolotka. W tym celu musimy wejść na stronę internetową tego bukmachera i odszukać zakładkę POBIERZ APLIKACJĘ. Osoby korzystające z systemu Android muszą wejść w USTAWIENIA i włączyć opcję NIEZNANE ŹRÓDŁA. Kiedy to zrobimy, możemy zainstalować aplikację mobilną. W przypadku, gdy nie korzystaliśmy jeszcze z bonusu powitalnego, to zostanie on nam przyznany po dokonaniu pierwszej wpłaty. Z kolei bonus mobilny zostanie dodany do naszego konta po dokonaniu drugiego depozytu. Dzięki temu można skorzystać z jednej i drugiej promocji.

JAK OTRZYMAĆ DARMOWY BONUS 25 PLN BEZ DEPOZYTU W TOTOLOTKU?

Standardowy bonus dla wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników wynosi 549 PLN (w przypadku, gdy korzystamy z aplikacji mobilnej Totolotka). Każdy gracz może dodatkowo uzyskać jeszcze 25 PLN. Żeby tak się stało, to trzeba dokonać rejestracji wchodząc na stronę Totolotka przez specjalny link i wpisując specjalny kod. Darmowy bonus 25 PLN bez depozytu może być wykorzystany zarówno na standardowe zakłady, jak i na zakłady na żywo. Nie trzeba stawiać za całą kwotę bonusu, a można ją rozbić na kilka kuponów. Należy jednak przy tym pamiętać, żeby kurs każdego kuponu był równy lub większy 2,0. W przeciwnym razie nie będzie się on wliczał do obrotu.

Odbierz Totolotek Kod Promocyjny ::  Zarejestruj się w Totolotek tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 500 PLN na start + 49 PLN Bonus do aplikacji

OTWARCIE KONTA W TOTOLOTKU

W celu otwarcia konta w Totolotku musimy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej bukmachera. W celu dokonania wstępnej rejestracji nie musimy podawać ani numeru konta bankowego, ani wysłać skanów dokumentów tożsamości. Na samym początku wystarczy, że podamy swój adres e-mail, spełniające odpowiednie wymagania hasło do konta, kraj zamieszkania, datę urodzenia, imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer PESEL. W miejscu bonus należy dodatkowo wybrać: BONUS ZAKŁADÓW SPORTOWYCH. Bardzo ważne jest, żeby wszystkie podawane przez nas dane były zgodne z prawdą, bo w przeciwnym razie nasze konto nie przejdzie późniejszej weryfikacji i nie będziemy mogli z niego w pełni korzystać. Bezwzględnie należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką. Przed przejściem do kolejnego kroku warto więc wszystko dokładnie sprawdzić. Musimy również zaznaczyć, że jesteśmy pełnoletni, wszak zakłady bukmacherskie są tylko dla osób, które mają ukończone 18 lat.

Jeżeli wszystko wykonaliśmy prawidłowo, to na ekranie wyświetli się komunikat, który potwierdzi naszą rejestrację. Na nasz adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Należy więc zalogować się na swoją pocztę i potwierdzić, że to my zakładaliśmy konto w Totolotku. Ważne jest więc, żeby podać prawidłowy adres e-mail w formularzu rejestracyjnym, bo inaczej nie będziemy mogli dokończyć procesu rejestracji. Po potwierdzeniu, że to my zakładaliśmy konto, przyjdzie kolejny mail, tym razem z informacją, że konto zostało założone. Od tego momentu możemy zalogować się do swojego konta na stronie Totolotka. W tym momencie przeszliśmy tak zwaną szybką rejestrację, która daje nam dostęp do konta tymczasowego. Żeby jednak móc skorzystać z przysługujących nam bonusów, to musimy przejść pełną rejestrację.

W celu jej dokonania musimy w pierwszej kolejności zalogować się na nasze konto tymczasowe. Następnie musimy wejść w zakładkę MENU i wybrać MOJE KONTO. W tym miejscu należy podać numer swojego konta bankowego, źródło finansowania oraz wysłać skan obu stron dowodu osobistego na adres mailowy klient@totolotek.pl. Jest to wymóg każdego legalnie działającego w Polsce bukmachera. Jeżeli jakaś firma nie wymaga od nas potwierdzenia swojej tożsamości, to może oznaczać, że nie posiada ona licencji na prowadzenie działalności bukmacherskiej na terenie naszego kraju. Jeżeli nie chcemy przechodzić pełnej weryfikacji, to nie musimy tego robić teraz. Można to zrobić przy wypłacie środków z konta. Należy jednak pamiętać o tym, że osoby, które mają niezweryfikowane konto, nie mogą skorzystać z dostępnych promocji.

JAK WYPŁACIĆ PIENIĄDZE W TOTOLOTKU?

W przypadku, gdy dopisze nam szczęście i większość naszych kuponów okaże się wygrana, a stan naszego konta znacznie się powiększy, to możemy wypłacić środki na nasze konto bankowe. W tym celu przede wszystkim musimy mieć zweryfikowane konto. Jeżeli tak jest, wówczas musimy kliknąć w MENU i wybrać zakładkę WYPŁATA. Na ekranie naszego monitora pojawi się wówczas informacja o stanie naszych środków oraz o możliwej kwocie do wypłaty. W przypadku, gdy korzystamy z jednego z dostępnych w Totolotku bonusów, to środki do wypłaty mogą być mniejsze niż wynosi stan naszego konta. Dopiero po wykonaniu odpowiedniego obrotu będzie możliwa ich wypłata w całości. Jeżeli tak się stanie, to musimy wpisać kwotę, którą chcemy przelać na swoje konto w banku. Nie może być ona wyższa od tej, która widnieje w polu MAKSYMALNA WYPŁATA. Po wpisaniu kwoty klikamy WYPŁAĆ i pozostaje nam tylko czekać na to, aż przyjdzie do nas przelew od Totolotka. Wypłaty dokonywane są w każdy dzień roboczy o godzinie 12:00. Żeby wypłata została dokonana tego samego dnia, wówczas należy ją zlecić do godziny 10:00. Jeżeli zlecenie przelewu nastąpi po tej godzinie, wówczas wypłata zostanie dokonana kolejnego dnia roboczego o godzinie 12:00. Podobnie dzieje się kiedy zlecamy wypłatę naszych środków w weekendy lub dni świąteczne.

Odbierz Totolotek Kod Promocyjny :: Zarejestruj się w Totolotek tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 500 PLN na start + 49 PLN Bonus do aplikacji