Bukmacher Etoto – podstawowe informacje

Zakłady bukmacherskie Etoto działają na obszarze naszego kraju już od 2011 roku. W 2014 roku Etoto zapewniło swoim użytkownikom możliwość zawierania zakładów online. Strona internetowa Etoto nie robiła jednakże dobrego wrażenia, analogicznego zdania byli także gracze, jacy – biorąc pod uwagę wielkość rynku – w dosyć małej liczbie decydowali się korzystanie z usług Etoto. Prawdziwy przełom w działalności bukmachera wystąpił w ubiegłych miesiącach. Ogólnopolska kampania reklamowa, ustanowienie przedstawicielami firmy Mateusza Borka, Tomasza Hajto, Romana Kołtonia oraz Michała Pola, i również nowoczesna wersja serwisu internetowego. W Etoto nastąpiły duże modyfikacje, i wraz z nimi bukmacher odnotował napływ kolejnych użytkowników. Nie bez znaczenia była także nowelizacja ustawy hazardowej, która ugruntowała pozycję legalnych polskich bukmacherów, do jakich od lat zalicza się Etoto. Teraz bukmacher etoto, to dość atrakcyjna propozycja, i z powodu bardzo korzystnych bonusów powitalnych, niewątpliwie należałoby zastanowić się nad rejestracją.

Etoto – legalny bukmacher

Firma „E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” to jeden z niewielu bukmacherów w Polsce mających wymagane prawem pozwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich. Pozwolenie wydane zostało przez Ministerstwo Finansów 28 listopada 2014 roku. Spółka ma siedzibę w Warszawie.

Etoto – oferta

W ofercie bukmachera odnajdziemy zakłady na ponad 30 dyscyplin. Wzorem najpopularniejszych polskich firm bukmacherskich, Etoto daje nam szansę typowania każdych najsłynniejszych wydarzeń sportowych. Fani gier komputerowych docenią szansę obstawiania e-sportów. Kursy w Etoto wypadają w zestawieniu z konkurencją dosyć normalnie a ich wysokość w znacznym stopniu uzależniona jest od dziedziny. Mogą zaskoczyć także na plus jak i na minus. Momentami można „upolować” tam niewątpliwie doskonałe okazje. Strona bukmachera prezentuje się niezwykle starannie. Układ treści, czytelność oraz kolorystyka, nie ma się do czego przyczepić. Etoto w efekcie może pochwalić się stroną internetową na miarę XXI wieku, i korzystanie z niej jest wygodne oraz intuicyjne. Bez kłopotu znajdziemy interesujące nas zakłady i dane o najróżniejszych promocjach oraz interesujących wydarzeniach. Gracze zainteresowani piłkarskimi przewidywaniami Mateusza Borka, lub też Tomasza Hajty mogą zaglądnąć do Eksperckich Blogów.

Etoto Kod Bonusowy 2021

Zarejestruj się w Etoto otrzymaj bonus powitalny
200% od depozytu aż do 200 PLN na start  za rejestrację!

Etoto kod bonusowy

Etoto Kod Promocyjny 2021 oraz

bonusy powitalne

Zarejestruj się w Etoto otrzymaj bonus powitalny
200% od depozytu aż do 200 PLN na start za rejestrację!

Etoto kod bonusowy

Bonus na początek od ETOTO zakłady bukmacherskie to oferta składająca się z dwóch pakietów: pierwszy to dodatek od depozytu, w wysokości aż 1000 PLN, podzielony na 2 kroki. Należałoby wspomnieć, iż zbliżone możliwości są dostępne na naszym rynku, u pozostałych bukmacherów. Przykładem może być LV BET, z równie popularną promocją startową – proponuje po złożeniu pierwszego depozytu bonus 1000 PLN, i po kolejnej wpłacie proponuje jeszcze 500 PLN. Gdy gracz chciałby na start skorzystać z tak lubianego oraz docenianego darmowego zakładu, niestety nie odnajdzie go w ofercie ETOTO. Jednakże omawiany bukmacher ma coś innego – szereg promocji. Dla spragnionych darmowych zakładów mamy pocieszenie – freebety ETOTO proponuje swoim stałym graczom, na przykład 25 PLN dla grających za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Aby uzyskać bonus powitalny, musisz uzyskać status klienta bukmachera ETOTO, czyli otworzyć konto. To jedyna droga do tego, żeby osiągnąć bonus, jaki Cię zaciekawił oraz w ogóle do obstawiana zakładów.

Etoto – wpłaty oraz wypłaty

Największa trudność bukmachera. Konto można zasilić tylko za pomocą usługi Przelewy24. W chwili tej Etoto nie udostępnia żadnej innej możliwości wpłaty. Także wypłaty środków dokonamy tylko przy wykorzystaniu Przelewy24. W kwestii płatności oferta Etoto pozostawia jeszcze dużo do życzenia.

Etoto – opinie

Etoto to bukmacher, który zachęca do siebie przede wszystkim możliwością negocjowania kursów. Strona internetowa Etoto jest niezwykle przejrzysta oraz łatwo znaleźć na niej interesujące nas zdarzenie. Do wad należy zaliczyć brak aplikacji mobilnej, małe limity zakładów – grając wyższą stawką kupon będzie wymagał zatwierdzenia przez pracownika i możliwość zawarcia zakładu tylko w godzinach 8-22.

Etoto historia i Kod Promocyjny

Bukmacher eToto jest polskim bukmacherem, który swoją działalność rozpoczął w 2011 roku. W ciągu stosunkowo długiej działalności firma bukmacherska eToto nie zdołała wypracować sobie czołowej pozycji w polskim świecie bukmacherów. Aby przeciwdziałać zaistniałej sytuacji bukmacher przyjmuje ciekawą strategię promowania swoich usług. Jedną z nich jest współpraca z największymi twarzami polskiej sceny sportu, do których należą znani komentatorzy lub eksperci. Jednakże jednym z najważniejszych elementów w kwestii promocji oraz walki o uzyskanie klientów, co sprawiło ze bukmacher eToto zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, są oferowane przez niego bonusy. W szczególności niesamowita oferta powitalna. Liczne akcje marketingowe sprawiają, że eToto nieustannie zdobywa nowych klientów.

Etoto Kod Bonusowy: bonus powitalny +200 zł na start.

Zarejestruj się w Etoto otrzymaj bonus powitalny
200% od depozytu aż do 200 PLN na start za rejestrację!

Etoto kod bonusowy

Bukmacher eToto przygotował dla nowych klientów ofertę powitalną, oraz kod bonusowy której nie sposób się oprzeć. Oferuje on bonus w wysokości 200PLN na start! W istocie bonus powitalny to premia w wysokości 200% maksymalnie do 200PLN od pierwszej wpłaty. Aby uzyskać maksymalny możliwy bonus wystarczy wpłacić 100PLN w ramach pierwszej wpłaty. W podzięce za to, że to właśnie eToto został wybrany, bukmacher podaruje dodatkowe 200PLN. Oznacza to że zainwestowane 100PLN zamieni się w 300PLN, które będzie można przeznaczyć na dowolne zakłady z oferty bukmachera eToto. Taka oferta w szczególności powinna ucieszyć mniej majętnych graczy, którzy niezmiernie cenią sobie możliwość obstawiania za bonusowe środki. Aby skorzystać z oferty powitalnej nie jest wymagany żaden kod bonusowy. Wszystko co należy zrobić, aby otrzymać premie to rejestracja, zaakceptowanie przysługującego bonusu oraz dokonanie pierwszego depozytu. Należy mieć świadomość, że pod tym względem bukmacher eToto zdecydowanie wyprzedził konkurencję. Żadna inna marka bukmacherska działająca legalnie na polskim rynku nie oferuje premii, dla nowo przybyłych graczy, która charakteryzuje się równie wysokim poziomem.

Obrót bonusem – etoto kod bonusowy.

O ile bonus powitalny sprawia, że pod tym względem oferta eToto jest niedościgniona, oraz skutecznie przyciąga nowych klientów, o tyle z warunkami obrotu bonusem jest już nieco gorzej.

Każdy, kto odbierze powitalny bonus w wysokości 200% od pierwszej wpłaty zobligowany jest w przeciągu jednego miesiąca na obrót kwotą, która równa się czterokrotności sumy kwoty otrzymanego bonusu powitalnego oraz pierwszego depozytu. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy kupon jest akceptowany do obrotu. Bukmacher wyznaczył co do tego ściśle obowiązujące zasady, które należy respektować. Aby zakłady sportowe mogły być wliczane do ostatecznego rachunku w rozliczeniu bonusu, ich łączny kurs bukmacherski za każdym razem powinien wynosić co najmniej 2.20 (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1.50). Oznacza to, że pod względem wysokości wymaganego kursu bukmacher eToto stawia najgorsze, i najtrudniejsze do odniesienia sukcesu warunki spośród konkurencji działającej na polskim rynku. Nie ma jednak specjalnych obostrzeń związanych z rodzajem zawieranych zakładów. Tak więc akceptowane są takie typy zdarzeń jak: single, kupon akumulowany (AKO), zakłady pre-match oraz zakłady na żywo (LIVE). Dodatkowo nie ma również ograniczeń co do oferty jaką można umieścić na kuponie. Można więc obstawiać wszystkie dyscypliny sportowe, a także inne zdarzenia mające związek np z politykami, ekskluzywnymi galami, wydarzeniami społecznymi itd. Należy także pamiętać że tylko w pełni rozliczone kupony mogą być zaliczane do obrotu.

Jeżeli z jakiegoś powodu zawarty w ramach obrotu kupon bukmacherski został anulowany (np z powodu przerwania trwającego spotkania lub przełożenia go na inny termin) nie będzie on rozliczany w ogólnym rozrachunku obrotu otrzymanego bonusu. Oznacza to że konieczne będzie zawarcie nowego kuponu na takich samych zasadach.

Trzeba więc przyznać że warunki obrotu otrzymanym bonusem są bardzo wygórowane i najgorsze spośród konkurencji. Czterokrotność sumy depozytu oraz bonusy pomnożona przez minimalny kurs 2.20 sprawia że osiągnięcie ostatecznego sukcesu jest niezwykle trudne

Rejestracja w eToto.

Zarejestruj się w Etoto otrzymaj bonus powitalny
200% od depozytu aż do 200 PLN na start  za rejestrację!

Etoto kod bonusowy

Bukmacher eToto nie dołączył jeszcze do dosyć pokaźnego już grona firm, które oferują nowym klientom możliwość szybkiej rejestracji. Oznacza to że już na samym początku nowo przybyły gracz jest zobligowany do podania pełnych danych osobowych. W związku z tym rejestracja nowego użytkownika będzie trwała nieco dłużej, jednakże mimo to cały proces rejestracji jest niezwykle prosty. Jak więc on wygląda?

 • w celu rejestracji należy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera eToto
 • następnie kliknąć “załóż konto
 • w kolejnym punkcie nowy gracz jest zobowiązany do podania swoich prawdziwych i niezbędnych danych. Są to wszystkie podstawowe dane osobowe, a także adres e-mail, numer osobistego rachunku bankowego oraz skan dokumentów potwierdzających tożsamość. Może to być dowód osobisty lub paszport.
 • kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniej waluty
 • w następnym etapie nastąpi krótka weryfikacja danych osobowych, po czy należy aktywować konto poprzez potwierdzenie adresu e-mail
 • ostatnim krokiem jest dokonanie pierwszego depozytu za pomocą dostępnych do tego opcji.

Należy również pamiętać, że rejestracja nowego konta daje możliwość skorzystania z oferty powitalnej bukmachera.

Pozostałe promocje etoto

Legalny bukmacher eToto nie skupia swojej uwagi wyłącznie na pozyskaniu nowych klientów. Docenia również swoich stałych i lojalnych klientów. W szczególności fanów piłki nożnej, oferując im szereg zróżnicowanych promocji z których mogą skorzystać:

 • Return – Promocja przeznaczona dla graczy obstawiających tenis ziemny. Polega ona na tym, iż w przypadku, gdy zawarty kupon za stawkę min. 50PLN, okaże się przegrany, bukmacher eToto zwróci 25% postawionej stawki do max 100 PLN jako bonus do wykorzystania. Otrzymany bonus należy obrócić sześciokrotnie zawierając kupony o kursie min. 2.20 (w przypadku kuponów AKO – każde zdarzenie min. 1.30)
 • Weekendogranie – oferta skierowane specjalnie dla osób lubiących obstawiać w weekendy (piątek, sobota, niedziela). Promocja polega na postawieniu w ciągu weekendu co najmniej trzech różnych zakładów. Każdy z nich za kwotę 40 PLN. Należy wybrać takie mecze, które zaczynają się i kończą w trakcie weekendu. Każde zdarzenie sportowe musi charakteryzować się kursem minimalny 1.20, a łączny kurs całego kuponu nie może być niższy niż 1.50. W ciągu 20 minut po rozliczeniu ostatniego zakładu bukmacher przyzna na konto gracza bonus o wartości 40 PLN. Przyznawany jest on bez względu na wynik zakładów! Otrzymanym bonusem należy obrócić 6 razy po minimalnym kursie 2.20, w przypadku kuponów AKO – każde zdarzenie o kursie min. 1.30.
 • TOP 3 – promocja polega na postawieniu zakładu Live lub pre-match za minimum 100 PLN na wygraną lub remis w jednym z trzech wybranych przez bukmachera spotkaniu. Jeżeli wynik okaże się nietrafiony eToto przekaże na konto gracza darmowy freebet 50PLN
 • e-Granie – polega na postawieniu dowolnego zakładu za stawkę min. 50PLN na dowolne zdarzenie z oferty e-sportów. Jeżeli kupon okaże się przegrany eToto zwróci 50% stawki max do 40PLN w formie bonusu
 • Nocne granie – promocje przeznaczona szczególne dla graczy obstawiających zakłady LIVE amerykańskich lig: NBA, NHL, NFL, MLB lub MLS. Co tydzień można dostać freebet 50PLN w przypadku przegranego zakładu. Aby spełnić warunki promocji należy postawić zakład LIVE za minimum 100PLN. Promocja nie posiada minimalnego kursu.
 • Kornery – polega na postawieniu pojedynczego zakładu na rzuty rożna za min. 50PLN. W przypadku przegranej gracz otrzyma freebet w wysokości 25PLN
 • Typuj Naszą – polega na zagraniu zakładu złożonego przynajmniej z 2 meczów dowolnej piłkarskiej ligi polskiej za stawkę minimalna 100PLN o kursie min. 1.40. W przypadku przegranej bukmacher przekazuje na koknto freebet w kwocie 50PLN.
 • Polecenie znajomego – użytkownik może otrzymać bonus w wysokości 500PLN za polecenie 10 nowych graczy.

Jak wypłacić środki bonusowe z Etoto

Zarejestruj się w Etoto otrzymaj bonus powitalny
200% od depozytu aż do 200 PLN na start 

Aby móc wypłacić środki bonusowe należy spełnić określone warunki co do obrotu otrzymanego bonusu. Jeżeli otrzymany bonus zostanie obrócony czterokrotnością sumy pierwszego depozytu oraz kwoty bonusu powitalnego na zawartym kuponie o minimalnym kursie 2.20 środki będą mogły zostaw przelane na osobisty rachunek bankowy gracza za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego.