Bukmacher Etoto – podstawowe informacje

Zakłady bukmacherskie Etoto działają na obszarze naszego kraju już od 2011 roku. W 2014 roku Etoto zapewniło swoim użytkownikom możliwość zawierania zakładów online. Strona internetowa Etoto nie robiła jednakże dobrego wrażenia, analogicznego zdania byli także gracze, jacy – biorąc pod uwagę wielkość rynku – w dosyć małej liczbie decydowali się korzystanie z usług Etoto. Prawdziwy przełom w działalności bukmachera wystąpił w ubiegłych miesiącach. Ogólnopolska kampania reklamowa, ustanowienie przedstawicielami firmy Mateusza Borka, Tomasza Hajto, Romana Kołtonia oraz Michała Pola, i również nowoczesna wersja serwisu internetowego. W Etoto nastąpiły duże modyfikacje, i wraz z nimi bukmacher odnotował napływ kolejnych użytkowników. Nie bez znaczenia była także nowelizacja ustawy hazardowej, która ugruntowała pozycję legalnych polskich bukmacherów, do jakich od lat zalicza się Etoto. Teraz bukmacher etoto, to dość atrakcyjna propozycja, i z powodu bardzo korzystnych bonusów powitalnych, niewątpliwie należałoby zastanowić się nad rejestracją.

Etoto – legalny bukmacher

Firma „E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” to jeden z niewielu bukmacherów w Polsce mających wymagane prawem pozwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich. Pozwolenie wydane zostało przez Ministerstwo Finansów 28 listopada 2014 roku. Spółka ma siedzibę w Warszawie.

Etoto – oferta

W ofercie bukmachera odnajdziemy zakłady na ponad 30 dyscyplin. Wzorem najpopularniejszych polskich firm bukmacherskich, Etoto daje nam szansę typowania każdych najsłynniejszych wydarzeń sportowych. Fani gier komputerowych docenią szansę obstawiania e-sportów. Kursy w Etoto wypadają w zestawieniu z konkurencją dosyć normalnie a ich wysokość w znacznym stopniu uzależniona jest od dziedziny. Mogą zaskoczyć także na plus jak i na minus. Momentami można „upolować” tam niewątpliwie doskonałe okazje. Strona bukmachera prezentuje się niezwykle starannie. Układ treści, czytelność oraz kolorystyka, nie ma się do czego przyczepić. Etoto w efekcie może pochwalić się stroną internetową na miarę XXI wieku, i korzystanie z niej jest wygodne oraz intuicyjne. Bez kłopotu znajdziemy interesujące nas zakłady i dane o najróżniejszych promocjach oraz interesujących wydarzeniach. Gracze zainteresowani piłkarskimi przewidywaniami Mateusza Borka, lub też Tomasza Hajty mogą zaglądnąć do Eksperckich Blogów.

Zarejestruj się w Etoto otrzymaj bonus powitalny
200% od depozytu aż do 1000 PLN na start!

Etoto – bonusy powitalne, Kod Promocyjny 2018

Bonus na początek od ETOTO zakłady bukmacherskie to oferta składająca się z dwóch pakietów: pierwszy to dodatek od depozytu, w wysokości aż 1000 PLN, podzielony na 2 kroki. Należałoby wspomnieć, iż zbliżone możliwości są dostępne na naszym rynku, u pozostałych bukmacherów. Przykładem może być LV BET, z równie popularną promocją startową – proponuje po złożeniu pierwszego depozytu bonus 1000 PLN, i po kolejnej wpłacie proponuje jeszcze 500 PLN. Gdy gracz chciałby na start skorzystać z tak lubianego oraz docenianego darmowego zakładu, niestety nie odnajdzie go w ofercie ETOTO. Jednakże omawiany bukmacher ma coś innego – szereg promocji. Dla spragnionych darmowych zakładów mamy pocieszenie – freebety ETOTO proponuje swoim stałym graczom, na przykład 25 PLN dla grających za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Aby uzyskać bonus powitalny, musisz uzyskać status klienta bukmachera ETOTO, czyli otworzyć konto. To jedyna droga do tego, żeby osiągnąć bonus, jaki Cię zaciekawił oraz w ogóle do obstawiana zakładów.

Etoto – wpłaty oraz wypłaty

Największa trudność bukmachera. Konto można zasilić tylko za pomocą usługi Przelewy24. W chwili tej Etoto nie udostępnia żadnej innej możliwości wpłaty. Także wypłaty środków dokonamy tylko przy wykorzystaniu Przelewy24. W kwestii płatności oferta Etoto pozostawia jeszcze dużo do życzenia.

Etoto – opinie

Etoto to bukmacher, który zachęca do siebie przede wszystkim możliwością negocjowania kursów. Strona internetowa Etoto jest niezwykle przejrzysta oraz łatwo znaleźć na niej interesujące nas zdarzenie. Do wad należy zaliczyć brak aplikacji mobilnej, małe limity zakładów – grając wyższą stawką kupon będzie wymagał zatwierdzenia przez pracownika i możliwość zawarcia zakładu tylko w godzinach 8-22.