STS bukmacher – podstawowe informacje

Firma ta zaistniała w 1997 roku. Wciąż od początku podnosi jakość własnych usług oraz wdraża innowacyjne techniki. Teraz spółka oferuje kursy na wydarzenia sportowe, publiczne, światowe i polityczne. Na obszarze naszego kraju znajduje się powyżej 420 punktów przyjmowania zakładów. To jednakże nie wszystko. Gracze mogą bowiem obstawiać również za pośrednictwem nowej strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Bukmacher proponuje nie tylko dużą możliwość w tym kontekście. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać również z STS TV – chyba nie ma nic lepszego, jak oglądanie obstawionego wcześniej spotkania w naszym wygodnym fotelu lub w czasie podróży komunikacją publiczną itp. Należy zaznaczyć, iż każdego kolejnego miesiąca STS daje szansę obserwowania transmisji około 2000 widowisk sportowych! Należałoby również wiedzieć, iż firma zatrudnia teraz około 1300 osób.

STS – legalny bukmacher

Warto podkreślić, iż spółka działa zupełnie legalnie na mocy licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów Rzeczpospolitej Polskiej. Poza tym przedsiębiorstwo ma tylko rodzimy kapitał. Szacuje się, iż w tym momencie firma ma blisko 50% wpływów na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. To więc prawdziwy hegemon na obszarze naszego kraju.

STS oferta

Oferta zakładów sportowych na STS jest kwintesencją idealnego podejścia do klienta. Nie piszemy tego dlatego, iż mamy tutaj do czynienia z polską marką, ale dlatego, iż sama ilość propozycji może rzucić na kolana. Liczba zakładów przewyższa 34 tysięcy oraz samo w sobie jest to niebywałe. Wystarczy dodać, że w kategoriach odnajdziemy kolejne dziedziny: zakłady profesjonalne, piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, skoki narciarskie, badminton, bandy, boks, darts, eSport, F1, Futbol amerykański lub… 27 innych pozycji. To niesamowite wręcz, jak mocno tempo podkręcają również Polacy. Rzecz jasna na uwagę zasługuje tutaj również fakt ilości zdarzeń kolejnych, sama wielkość tychże kursów lub prędkość ich rozliczania. Wyróżnione możliwości się zmieniają, chociaż oczywiste, iż w chwili tej będzie to dla przykładu ATP World Tour Finals lub też eliminacje do Mistrzostw Świata oraz mecze towarzyskie w piłce nożnej.

STS bonus powitalny, Kod Promocyjny 2018

Nowi gracze mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny. Wystarczy jedynie dobrze wypełnić formularz rejestracyjny oraz zaznaczyć pole „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Dzięki temu można uzyskać nawet 100% do 500 PLN! Należałoby wiedzieć, iż gracz po dopisaniu środków ma konto bonusowe i depozytowe. Co zrobić, żeby można było bez kłopotu wypłacić wszystkie pieniądze? Środki pochodzące z bonusu powitalnego muszą zostać obrócone trzykrotnie po minimalnym kursie 1.91.

Płatności u bukmachera STS

Użytkownicy mają do wyboru nie tylko dużą paletę dotyczącą wydarzeń sportowych lub publicznych. Na uwagę zasługuje również szereg możliwości dotyczących wpłat oraz wypłat. Jakie są teraz dostępne warianty? Gdy chodzi o wpłaty, to mogą one być wykonywane przez karty kredytowe, PaU, Dotpay lub elektroniczne portfele (Skrill oraz Neteller). Limit sięga od 1 PLN do 10 PLN. Każdy może zrobić przelew do swojego banku albo wpłacić gotówkę samodzielnie w jednym z ponad 420 punktów STS (wtedy nie ma dolnego limitu). Należy zaznaczyć, iż w żadnym przypadku nie jest pobierana prowizja za transakcję. Wypłaty są wykonywane codziennie od 10:00 do 24:00. Transakcja środków odbywa się w ciągu 15 minut. Bukmacher obsługuje 11 podmiotów bankowych. Gdy Klient skorzysta z innego banku, to środki zostaną zaksięgowane na koncie w czasie maksimum 2 dni roboczych.

STS – opinie

Bez wątpienia STS należy do bukmacherów, jakiemu można uwierzyć. Udostępnił nam w formach finansowych nawet Skrill, więc portfel internetowy, jakby się wydawało nieznany polskim operatorom. Do tego dochodzi atrakcyjna oferta na mecze, nie tylko piłkarskie. Ilość zdarzeń zrobi wrażenie prawie na każdym, w tym choćby na najbardziej wybrednych. Do tego promocje, obsługa konsumenta, program partnerski oraz dla gości VIP.