STS bukmacher – podstawowe informacje

sts kod promocyjnyFirma ta zaistniała w 1997 roku. Wciąż od początku podnosi jakość własnych usług oraz wdraża innowacyjne techniki. Teraz spółka oferuje kursy na wydarzenia sportowe, publiczne, światowe i polityczne. Na obszarze naszego kraju znajduje się powyżej 420 punktów przyjmowania zakładów. To jednakże nie wszystko. Gracze mogą bowiem obstawiać również za pośrednictwem nowej strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Bukmacher proponuje nie tylko dużą możliwość w tym kontekście. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać również z STS TV – chyba nie ma nic lepszego, jak oglądanie obstawionego wcześniej spotkania w naszym wygodnym fotelu lub w czasie podróży komunikacją publiczną itp. Należy zaznaczyć, iż każdego kolejnego miesiąca STS daje szansę obserwowania transmisji około 2000 widowisk sportowych! Należałoby również wiedzieć, iż firma zatrudnia teraz około 1300 osób.

Zarejestruj się w STS kod promocyjny tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać  1000 zł + 29 PLN bez depozytu 

STS – legalny bukmacher

Warto podkreślić, iż spółka działa zupełnie legalnie na mocy licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów Rzeczpospolitej Polskiej. Poza tym przedsiębiorstwo ma tylko rodzimy kapitał. Szacuje się, iż w tym momencie firma ma blisko 50% wpływów na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. To więc prawdziwy hegemon na obszarze naszego kraju.

STS oferta oraz kod promocyjny

Oferta zakładów sportowych na STS jest kwintesencją idealnego podejścia do klienta. Nie piszemy tego dlatego, iż mamy tutaj do czynienia z polską marką, ale dlatego, iż sama ilość propozycji może rzucić na kolana. Liczba zakładów przewyższa 34 tysięcy oraz samo w sobie jest to niebywałe. Wystarczy dodać, że w kategoriach odnajdziemy kolejne dziedziny: zakłady profesjonalne, piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, skoki narciarskie, badminton, bandy, boks, darts, eSport, F1, Futbol amerykański lub… 27 innych pozycji. To niesamowite wręcz, jak mocno tempo podkręcają również Polacy. Rzecz jasna na uwagę zasługuje tutaj również fakt ilości zdarzeń kolejnych, sama wielkość tychże kursów lub prędkość ich rozliczania. Wyróżnione możliwości się zmieniają, chociaż oczywiste, iż w chwili tej będzie to dla przykładu ATP World Tour Finals lub też eliminacje do Mistrzostw Świata oraz mecze towarzyskie w piłce nożnej.

STS bonus powitalny, Kod Promocyjny 2021

Nowi gracze mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny. Wystarczy jedynie dobrze wypełnić formularz rejestracyjny oraz zaznaczyć pole „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Dzięki temu można uzyskać nawet 100% do 500 PLN! Należałoby wiedzieć, iż gracz po dopisaniu środków ma konto bonusowe i depozytowe. Co zrobić, żeby można było bez kłopotu wypłacić wszystkie pieniądze? Środki pochodzące z bonusu powitalnego muszą zostać obrócone trzykrotnie po minimalnym kursie 1.91.

Zarejestruj się w STS tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać  1200 zł + 25 PLN bez depozytu 

Płatności u bukmachera STS

Użytkownicy mają do wyboru nie tylko dużą paletę dotyczącą wydarzeń sportowych lub publicznych. Na uwagę zasługuje również szereg możliwości dotyczących wpłat oraz wypłat. Jakie są teraz dostępne warianty? Gdy chodzi o wpłaty, to mogą one być wykonywane przez karty kredytowe, PaU, Dotpay lub elektroniczne portfele (Skrill oraz Neteller). Limit sięga od 1 PLN do 10 PLN. Każdy może zrobić przelew do swojego banku albo wpłacić gotówkę samodzielnie w jednym z ponad 420 punktów STS (wtedy nie ma dolnego limitu). Należy zaznaczyć, iż w żadnym przypadku nie jest pobierana prowizja za transakcję. Wypłaty są wykonywane codziennie od 10:00 do 24:00. Transakcja środków odbywa się w ciągu 15 minut. Bukmacher obsługuje 11 podmiotów bankowych. Gdy Klient skorzysta z innego banku, to środki zostaną zaksięgowane na koncie w czasie maksimum 2 dni roboczych.

STS opinie

Bez wątpienia STS należy do bukmacherów, jakiemu można uwierzyć. Udostępnił nam w formach finansowych nawet Skrill, więc portfel internetowy, jakby się wydawało nieznany polskim operatorom. Do tego dochodzi atrakcyjna oferta na mecze, nie tylko piłkarskie. Ilość zdarzeń zrobi wrażenie prawie na każdym, w tym choćby na najbardziej wybrednych. Do tego promocje, obsługa konsumenta, program partnerski oraz dla gości VIP.

KOD PROMOCYJNY VIP – REJESTRACJA W STS

Zarejestruj się w STS tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać  1200 zł + 25 PLN bez depozytu 

Od dnia 24.02 do 2.03.2020 do godziny 12:00, dokonując rejestracji u bukmachera STS i wpisując kod promocyjny otrzymamy pakiet powitalny aż do 1535 złotych. Właśnie w tych dnia typerzy, którzy zarejestrują swoje konto u tej firmy, dostaną zakład bez ryzyka w wysokości do 235 złotych. Promocja ta łączy się z innymi dostępnymi promocjami. Wśród nich można wymienić freebet bez depozyt 25 złotych, cashback na Betgames w postaci 20 złotych, bonus od depozytu 1200 złotych, 25 złotych na sporty wirtualne oraz 30 złotych ekstra raz w tygodniu. Jeśli chcemy otrzymać cashback do 235 złotych, musimy postawić pierwszy zakład z konta depozytowego. W przypadku kiedy okaże się on nie trafiony, wówczas otrzymamy zwrot przegranych środków, który można wypłacić. Nie podlega on obrotowi co jest dużą zaletą. Kiedy wpiszemy w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny, dostaniemy atrakcyjniejszą od standardowej ofertę powitalną. Kod STSVIP udostępnia nam możliwość otrzymania dodatkowego bonusu u bukmachera i dostęp do bogatej oferty promocyjnej.

STS BONUS NA START 2021

Bukmacher posiada prawie połowę rynku licencjonowanych zakładów bukmacherów, jest niezwykle rozpoznawalny wśród graczy. Odznacza się sporą bazą punktów stacjonarnych i niezwykle korzystną ofertą promocyjną dla graczy. STS jest sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Wiele graczy zdecydowało się już, na zapoznanie się z jego ofertą internetową. Znajdziemy w niej ciekawy bonus powitalny na start, wiele dostępnych spotkać i bardzo szybkie wypłaty. Zaletą bukmachera jest również dostęp do wielu transmisji spotkań, także w wygodnej aplikacji mobilnej bukmachera STS. Rejestracja konta na stornie internetowej jest dobrym pomysłem, dla każdego typera szukającego wysokich bonusów i dobrze rozbudowane oferty zakładów.

Zarejestruj się w STS tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać  1200 zł + 25 PLN bez depozytu 

BONUS POWITALNY 100% OD WPŁATY DO 1200 PLN

Skorzystanie z oferty powitalnej u bukmachera STS jest niezwykle proste. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja konta na serwisie STS. W jaki sposób uzyskać bonus do 1200 złotych od STS?

 • Wchodzimy na internetową stronę bukmachera STS
 • Zakładamy całkowicie darmowe konto na portalu
 • W trakcie rejestracji, zaznaczamy opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy”
 • Dokonujemy pierwszego depozytu na nasze konto
 • Bonus otrzymujemy automatycznie po rejestracji konta wynosi od 100 procent do 1200 złotych

Kiedy dokonamy już rejestrację konta i wpłacimy środki, otrzymamy na konto bonusowe kwotę w wysokości 100 procent pierwszej wpłaty. Minimalna wpłata u bukmachera STS wynosi 1 złoty. W trakcie dokonywania zakładów, zarówno tych pre match, jak i na żywo możemy mogli zdecydować, czy środki na obstawiany zakład, mają zostać zabrane z salda naszego konta czy salda konta bonusowego. Jeśli chcemy postawić zakład na środki bonusowe, musimy kliknąć w okienko BONUS, po czym dokonać zakładu. Warunku obrotu bonusem powitalny od bukmachera są niezwykle proste. Musimy jedynie obrócić trzy razy, kwotę jaką uzyskamy z bonusu. Jeśli na przykład dokonaliśmy szybkiej wpłaty w wysokości 1200 złotych, na koncie otrzymaliśmy także 1200 złotych bonusu. Jeśli chcemy wypłacić środki bonusowe musimy wykonać obrót na kwotę łączną 3600 złotych. Obrót obejmuje tylko wygrane zakłady, z kursem nie mniejszym niż 1,91. W kuponie możemy zaznaczyć parę spotkań, jednakże łączny kurs nie może być mniejszy od 1,91. Z obrotu bonusem zostały wyłączone: kupony wypłacone przy użyciu opcji cash-out, kupony przegrane, zakłady zawierające zdarzenia z oferty Hit Dnia, kupony akumulacyjne zagrane w opcji tak zwanych Zakładów Bezpiecznych i kupony typu MaxiKombi. Stan obrotu bonusem podglądniemy, kiedy przejdziemy na zakładkę “Moje Konto”. Po lewej stronie zauważymy okno o nazwie “Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”. Tam dowiemy się, za jaką kwotę musimy postawić zakłady, aby móc wypłacić bonus. Miejmy na uwadze, iż brane są pod uwagę jedynie stawki wygranych kuponów, a nie wygrane sumy pieniężne.

STS FREEBET 25 PLN BEZ DEPOZYTU

Promocja bukmacherska na 25 złotych została stworzona dla wszystkie klientów bukmachera STS, stawiających zakłady mobilne, zarówno z komputera, jak i z telefonu (np, przy użyciu aplikacji bukmachera).  Jeśli chcemy odebrać darmowe środki pieniężne w wysokości 25 złotych, musimy przede wszystkim zarejestrować się na stronie buka przy użyciu komputera czy telefonu. System STS działa bez problemów na wszelakich komórkach, zarówno z Androidem, jak i z IOS. Można również korzystać z niego przez tablet czy na systemie Windows. Ma do niego dostęp więc praktycznie każdy gracz, wystarczy mieć jedynie internet. Kiedy nasze konto w STS zostanie aktywowane, wówczas otrzymamy voucher na 25 złotych w postaci bonusu STS. Pojawi się on na naszym profilu w sposób automatyczny. Znajdziemy go, przechodząc w zakładkę “Bonusy”. Dużą zaletą jest to, iż na bonus bez depozytu na 25 złotych, nie zostały nałożone trudne do spełnienia warunki. Mogą go bez problemu uzyskać nie tylko profesjonalni typerzy, ale i nowi gracze, którzy dopiero zapoznają się z zasadami działania firm bukmacherskich. Warto wiedzieć o tym, iż w skład pakietu powitalnego od bukmachera STS, oprócz darmowego bonusu bukmacherskiego, dostaniemy także bonusowy zakład bez ryzyka w postaci 34 złotych.

Zarejestruj się w STS tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać  1200 zł + 29 PLN bez depozytu 

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 35 PLN – OFERTA TYLKO Z KODEM

STS jest bukmacherem, który także dołączył do swojej oferty zakład bez ryzyka specjalnie dla nowo zarejestrowanych graczy. Ta największa w naszym kraju firma bukmacherska, oferuje graczom za rejestrację aż do 35 złotych cashbacku. Aby, go otrzymać należy wpłacić depozyt w kwocie minimalnej 10 złotych. Nie musimy co ważne, dodatkowo obracać pieniędzmi, nie ma także ustalonej wysokości kursu. Jest to doskonała oferta w szczególności dla nowych graczy, niemających zbyt dużej wiedzy, ani doświadczenia w zawieraniu zakładów. Nie muszą oni bowiem, obawiać się straty swoich pieniędzy. Zakład bez ryzyka dostaniemy tylko i wyłącznie, jeśli podczas rejestracji wpiszemy specjalny sts kod promocyjny “WinWon”.

PROMOCJE TYMCZASOWE

Bukmacher STS odznacza się na rynku przede wszystkim atrakcyjną ofertą promocyjną. Cały czas wprowadza kolejne promocje dla graczy. Ciekawą akcją promocyjną jest Polubisz Poniedziałki, a trakcie której nagradzani są regularnie grające osoby. Warto przyjrzeć się także promocji “Zaproś kumpla”. W STS możemy liczyć na cotygodniowe bonusy bez depozytu. Aby, otrzymać takie środki, zapisujemy się do promocji, obrócimy w tygodniowym okresie rozliczeniowym w sumie 200 złotych na naszym saldzie depozytowym. Nie są brane pod uwagę, zakłady zrobione za bonusy. Kupony muszą mieć kurs minimum 1,85. Dodatkowe pieniądze, możemy również uzyskać we wtorki, kiedy za przegrane kupony postawione na esport, otrzymamy 10 procent wartości jego stawki.

JAK OTRZYMAĆ BONUSY W STS

Zarejestruj się w STS tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać  1200 zł + 29 PLN bez depozytu 

 • Przechodzimy do internetowej strony bukmachera STS
 • Wpisujemy sts kod promocyjny: “winwon”
 • Rejestrujemy konto i przechodzimy proces weryfikacji
 • Dokonujemy obrotu kwoty otrzymanego bonusu trzy krotnie w ciągu 120 dni w zakładach z kursem całkowitym wynoszącym minimum 1.91
 • Otrzymujemy bonus

Wpłacając nasz pierwszy depozyt, powinniśmy pamiętać o możliwości skorzystania z zakładu bez ryzyka. Po depozycie za minimum 20 złotych bukmacher udostępni nam opcję postawienia zakładu ubezpieczonego. Musimy jedynie wybrać dane zdarzenie, rynek i postawić minimum 20 złotych. Do wyboru mamy stworzenie kuponu SOLO albo AKO, zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Jeżeli zakład okaże się nieudany, wówczas dostaniemy od bukmachera zwrot stawki jako bonus, wystarczy kiedy obrócimy nim raz.

Jakie są warunki i zasady otrzymania bonusu powitalnego STS 100 procent do 1200 złotych?

 • Maksymalna kwota bonusu dla jednego klienta wynosi 1200 złotych
 • Obrót bonusem musi być dokonany 3 krotnie po kursie minimum 1.91
 • Promocja dotyczy jedynie nowych graczy i pierwszej płaty na konto
 • Minimalna kwota depozytu to jedna złotówka

W jaki sposób otrzymać bonus zaproś kumpla?

 • Logujemy się na nasze konto
 • Wchodzimy w zakładkę “Moje konto” po czym, wciskamy opcję Zaproś Kumpla
 • Nasze konto po tym zostanie zasilone kwotą 50 złotych

JAK WPISAĆ STS KOD PROMOCYJNY?

STS kod promocyjny musimy wpisać w czwartej rubryce (licząc od dołu) w miejscu gdzie widoczny jest napis Kod Promocyjny. Jest to pierwszy krok naszej rejestracji u bukmachera STS. Przed nim, musimy wpisać pewne istotne dane, takie jak hasło, adres email, numer telefonu. Na telefon zostanie do nas wysłany smsem z kodem, koniecznym do zakończenia całego procesu rejestracji. Potem musimy potwierdzić to, iż mamy ukończone 18 lat i dopiero wtedy przejść do drugiego etapu rejestracji. Teraz musimy uzupełnić takie dane personalne jak: imię, nazwisko, narodowość i numer PESEL. Otrzymamy wówczas sms kod. Niezwykle istotne jest to, abyśmy podczas etapu rejestracji, nie zapomnieli zaznaczyć pola “Chcę otrzymać swój bonus startowy! Zgadzam się z zasadami bonusu”. Jeśli tego nie zrobimy, nie otrzymamy naszego bonusu i przepadnie on. Na koniec musimy jeszcze potwierdzić, że wszystkie podane przez nas dane są prawdziwe. Po weryfikacji konta, logujemy się na nie i już możemy obstawiać, korzystając  z naszego bonusu. Nasze szanse na wygranie większych pieniędzy wzrastają.

REJESTRACJA U BUKMACHERA STS W 2021

1. Najpierw wchodzimy na stronę bukmachera STS. Wchodzimy na formularz rejestracyjny, który musimy dokładnie wypełnić, przy użyciu koniecznie naszych prawdziwych danych.

2. Uzupełniamy wszystkie wymagane przez firmę informację, czyli adres email, hasło i numer telefonu. Nie powinno nam to zając dużo czasu.

3. Korzystamy z kodu promocyjnego od STS. Możemy wpisać ekskluzywny kod, dzięki któremu uzyskamy atrakcyjne bonusy.

4. Zaznaczamy wszystkie wymagane zgody, po czym przechodzimy do następnej części rejestracji. Zaakceptujmy politykę prywatności i regulamin, musimy także oświadczyć, że mamy 18 lat. Z regulaminem bukmachera, warto bliżej się zapoznać. Możemy także zaznaczyć zgodę na otrzymywanie od bukmachera informacji handlowych, dzięki czemu będziemy cały czas wiedzieć o nowych promocjach i wszystkich zaistniałych na stronie zmianach.

5. Wpisujemy kod sms i uzupełniamy dalej dane. Na drugiej stronie formularza podajemy: imię, nazwisko, państwo urodzenia, PESEL i kod sms, jaki został wysłany na numer telefonu, wcześniej przez nas podany. Zaznaczamy koniecznie opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy”  i oświadczenie, że wszelkie podane przez nas informacje są prawdziwe.

6. Rejestrujemy konto u bukmachera, stanie się ono wówczas od razu aktywne. Ustawiamy wtedy swoje indywidualne limity. W końcu możemy korzystać ze wszystkich funkcji konta oraz wszelkich przygotowanych prze firmę bonusów powitalnych, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią grę.

JAK WYPŁACIĆ ŚRODKI w STS

Środki możemy wypłacić z naszego konta korzystając z przelewu bankowego. Na środki poczekamy do paru dni, chyba, że nasze konto bankowe jest w takim samym banku, jak to firmy bukmacherskiej.

1. Logujemy się na konto gracza w STS

2. Wprowadzamy albo weryfikujemy dane dotyczące konta bankowego

3. Zatwierdzamy kwotę do wypłaty z konta

4. Czekamy na przelew środków

5. Warto sprawdzić na koncie, czy kwota jest zgodna z dyspozycją

 

Zakłady Bukmacherskie STS – działalność

STS jest to największa funkcjonująca w naszym kraju firma bukmacherska, która działa także na rynku międzynarodowym. Bukmacher w ciągu ostatnich lat intensywnie rozwinął swoją ofertę i zdominował sektor legalnych firm oferujących takie usługi, jego udziały rynkowe wynoszą około 50 procent. STS cały czas inwestuje w rozwój nowych technologii, przez co zyskał dużą przewagę nad swoją konkurencją. Udostępnia on usługi online jednakowo przez stronę internetową, ale także w wersji mobilnej. Obstawiać można na systemach Android oraz iOS. Bukmacher w dalszym ciągu poszerza swoją ofertę, znaleźć w niej można bogaty wybór zakładów na żywo, a także esporty. Firma proponuje swoim klientom system wypłat STSpay, dzięki któremu można wykonywać szybkie przelewy 7 dni w tygodniu o dowolnej godzinie. STS zainwestować w czeską spółkę Greep, przez co stał się on właścicielem systemy bukmacherskiego BetSys. Odpowiada on sprawnie na wszelkie potrzeby swoich klientów, dzięki skutecznego systemu Customer Service. Firma umożliwia oglądanie transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, przez STS TV. Z tej usługi mogą również skorzystać osoby używające urządzeń mobilnych. W miesiącu STS daje możliwość podglądania około 5000 wydarzeń sportowych, takich jak: siatkówka, tenis, koszykówka, piłka nożna i wiele więcej. Firma bierze również udział we wspieraniu polskiego sportu, jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz sponsorem Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin, LEcha Poznań. Cracovii, Górnika Zabrze i Korony Kielce. Firma zaangażowała się również we wspieranie polskiej siatkówki i jest sponsorem: Asseco Resovii, Anwilu Włocławek oraz PGE Vive Kielce. Na tym się jednak nie kończy długa lista sponsorowanych przez STS drużyn, gdyż firma wspiera również Futsal Ekstraklasę i wiele innych klubów, także tych esportowych. Firma ta powstała w 1997 roku, a jej punkty rozmieszczone są na terenie całego kraju, jest ich około 440, a liczba zatrudnionych pracowników wynosi ok. 1500 osób. Co ważne, STS jest to w pełni legalnie działająca firma, odznaczająca się ciekawą i niezwykle bogatą ofertą zakładów.

Bukmacher STS – na Polsce nie kończy. Na jakich rynkach i w jakich krajach działa STS?

Bukmacher STS nie ograniczył się jedynie do rodzimego rynku, ale także rozpocząć swoją działalność w obrębie innych krajów europejskich. Jego celem są jednakże nie obcokrajowcy, a Polacy zamieszkali za granicą Polski. Jego oferta skierowana jest właśnie do tej grupy, co ważna oferta zakładów w innych krajach ma być równie bogata co w Polsce. Obejmuje ona wszystkie podstawowe działania zakładu bukmacherskiego, ale również przewiduje funkcjonowania kasyna live, sportu elektronicznego, kasyna i sportu wirtualnego. Sport wirtualny w postaci koszykówki, piłki nożne czy tenisa zyskuje coraz więcej swoich wiernych fanów. Pomimo tego, ze STS rozpoczyna od rodaków przebywających za granicami naszego kraju, to jednak planuje o wiele większe kroki. Chce być obecny w takich krajach jak: Hiszpania, Włochy i Stany Zjednoczone. Rynku te odznaczają się dużą ilością firm oferujących usługi bukmacherskie, jednakże nawet mały procent udziału właśnie na nich, może pozwolić na uzyskanie sporych przychodów dla firmy. Głównym celem STS jest to, aby stać się jednym z najważniejszych bukmacherów na całym świecie. Firma od 8 lutego 2019 roku pojawiła się w takich krajach jak:

 • Islandia
 • Niemcy
 • Łotwa
 • Wielka Brytania
 • Norwegia
 • Luksemburg
 • Andora
 • Gibraltar
 • Słowenia
 • Malta
 • San Marino

Lista ta niebawem ma zostać poszerzona o kolejne kraje.

Bukmacher STS – zakłady „na żywo”

Przeciętnie w ciągu jednego miesiąca gracze mogą wybierać spośród 10 tysięcy różnych propozycji zakładów na żywo. Bukmacher, jeśli chodzi o zakłady live, jest niekwestionowanym liderem na rynku. Oferta jest bardzo bogata, a osób chętnych na tego typu zakłady wcale nie brakuje. Taki sposób obstawiania jest o wiele ciekawszy, aniżeli obstawianie meczów prematch. Przede wszystkim gracz ma możliwość szybkiej reakcji, na to, co się dzieje w trakcie meczów, takie wydarzenia dostarczają również o wiele więcej adrenaliny i emocji. W przypadku grania na żywo można podjąć szybkie działania. W zakładach tego rodzaju przeliczniki cały czas reagują na wydarzenia, trzeba więc bardzo uważać, aby nie przegapić najlepszych kursów. Na kursy wpływa wiele czynników takich jak: kontuzja danego zawodnika, duża przewaga czy osłabienie przeciwnika. Oferta zakładów bukmachera STS jest dosyć pokaźna, każdy miłośnik sportu znajdzie coś dla siebie.

1. Piłka nożna

W ofercie zakładów online znaleźć można coś dla fanów futbolu, czyli piłkę nożną. Gracze mogą typować polską Ekstraklasę oraz ligi zagraniczne (Premier League, La Liga Bundesliga). Oprócz boisk europejskich bukmacher ma także zakłady live na mecze światowe.

2. Tenis

Niezwykle popularną dyscypliną w obstawianiu na żywo jest również tenis. U bukmachera można typować wszystkie turnieje wielkoszlemowe: Australian Open czy Wimbledonu.

3. Koszykówka

Nie mogło również zabraknąć dyscypliny o wciąż rosnącej w naszym kraju popularności, czyli koszykówki. STS uwzględnił polską ligę oraz międzynarodową, wybór jest więc spory.

4. Pozostałe sporty live

Na stronie bukmachera można również obstawiać na żywo takie sporty jak: snooker, tenis stołowy, futsal, siatkówka, hokej na lodzie.

Oferta e-sport bukmachera STS

Firma wyodrębniła specjalny dział specjalnie dla esportu, który cieszy się w Polsce dużą popularnością. Gracze rywalizują między sobą w sieci, jednak ich zmagania są traktowane w taki sam sposób i obstawiane jak typowe rozgrywki. Przeważnie obstawiane są pojedynki danych drużyn w kolejnych etapach rozrywek. Tak samo, jak w przypadku normalnego sportu, opór kursów na wynik spotkania wyodrębniono także parę dodatkowych zakładów, które zależą głównie od rodzaju gry. Wybór zakładów na stronie firmy jest bardzo duży, wyróżnić można przede wszystkim parę najpopularniejszych rozgrywek. Pierwsze miejsce zajmuje w dalszym ciągu Counter-Strike, w którym cały czas rozgrywa się najwięcej spośród wszystkich gier turniejów. Fanów zyskują również gry z gatunku MODA, czyli: Dota 2 albo League of Legends. Dużą rzeszę zwolenników zgromadził też Starcraft, w którym co rok rozgrywane są mistrzostwa świata. U bukmachera można również obstawiać rozgrywki takich gier jak: King of Glory, Overwatch, Rainbow, Clash Royale. Gracze mogą typować nie tylko rozstrzygnięcie następnych pojedynków, ale także wiele zakładów dodatkowych. W Counter-Strike popularne stały się tak zwane handicapy na zwycięstwo danych drużyn oraz zakłady poniżej czy powyżej na sumę map. Bukmacher w ofercie uwzględnił również zakłady na rozstrzygnięcie rywalizacji na danej mapie oraz sumę rund. Jeśli chodzi o League of Legends, gracze mogą dokonywać zakładów na handicapy, poniżej i powyżej sumy map, oraz długość gry. Zakłady dodatkowe są niezwykle specyficzne i zależne od charakterystyki danej gry. STS umożliwia rywalizację nie tylko w popularne gry komputerowe, znane każdego, ale również turnieje typowo sportowo (NBA 2K, NHL, FIFA). Takie zdarzenia są jednak mało popularne podczas sezonu piłkarskiego, odznaczają się dużą ilością spotkań, niewielką ilością opcji i wyrównanymi kursami.

Bukmacher STS – kursy i ich wysokość

Kursy STS oscylują na podobnym poziomie co te konkurencyjnych firm. Firmy bukmacherskie nie chcą zbytnio odstawiać wysokością kursów od innych działających na rynku, jednakże u buka STS kursy są najwyższe przy wielu spotkaniach. Kurs oraz ich wysokość można wygodnie sprawdzać przy wykorzystaniu wyszukiwarek.

STS TV

Za pomocą STS TV można oglądać naprawdę wiele różnych wydarzeń. W naszym kraju najczęściej oglądana i bardzo lubiana jest przede wszystkim piłka nożna. Duża ilość transmisji w STS TV to właśnie mecze piłkarskie online. Można obejrzeć nie tylko rozgrywki znanych log (Seria A, La Liga, Premier League), ale również mało znane rozgrywki (chińska Super League). Do końca roku 2020 w STS TV mają zawitać również takie rozgrywki jak: Hiszpania: La Liga, Segunda Division, Austria: Bundesliga, Puchar, Portugalia: Primeira Liga & Taça da Liga, Belgia: Pro League, Puchar Belgii i Superpuchar, Szwecja: Allsvenskan, Damallsvenskan, Superettan, Szkocja: Premiership, Puchar Szkocji, Anglia: Puchar Anglii, Championship, League One, League Two, Włochy: Serie A, Serie B, Puchar Włoch, SuperPuchar, Dania: Superligaen, Puchar Danii, 1.Division, Czechy: 1. Liga, Puchar Czech, Francja: Ligue 1, Ligue 2, Puchar Francji, Niemcy: Bundesliga 1, Bundesliga 2, Puchar Niemiec, SuperPuchar. Firma udostępnia także graczom mecze z Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Australii i Azji. STS nie zapomniał także i piłce ręczne, w STS TV typerzy mają do wyboru ciekawe mecze EHF Ligi Mistrzów, a także niemieckiej DKD Handball Bundesligi, ligi islandzkiej, ligi szwedzkiej, ligi chorwackiej, rumuńskiej i austriackiej. Niemogło zabraknąć w STS TV także siatkówki. Ta bezpłatna usługa umożliwia dostęp do wybranych meczów takich lig jak: liga francuska, turecka, niemiecka, amerykańska, rosyjska, a nawet koreańska. STS TV obejmuje także wybrane mecze na żywo włoskiej SuperLega i wybrane mecze Reprezentacji Polski oraz te na arenie międzynarodowej. Dobrą wiadomością dla fanów koszykówki jest to, że w STS TV można obejrzeć: Eurocup, Euroliga, Hiszpania (Liga ACB), Francja (LNB Pro A), Japonia (JBL), Włochy (Lega Basket A), Tajlandia (TBL), Azja (ABL), Filipiny (PBA), Brazylia (Novo Basquete Brasil), Argentyna (Liga Nacional de Basquet), Litwa ( Lietuvos krepšinio lyga), Islandia (Úrvalsdeild karla). STS TV ma także coś dla fanów hokeja na lodzie. Można tam oglądać transmisje na żywo wybranych meczów tam popularnej i lubianej ligi jak amerykańska NHL. Jednakże nie tylko USA jest znane właśnie z doskonałego poziomu hokeja na lodzie. Ciekawe mecze można także obejrzeć u naszych sąsiadów, czyli przede wszystkim rosyjską ligę rozrywkową hokeja na lodzie (KHL) oraz VHL. Dodatkowo fani hokeja mają dostęp do szwedzkiej SHL i hokejowej Ligi Mistrzów. STS TV ma także propozycję dla miłośników tenisa, uwzględnił wiele meczów właśnie z tej dyscypliny sportowej, między innymi takich jak: Roland Garros,ATP 250s / WTA Internationals,ATP Challenger Tour,ITF Tournaments,ATP 500s,US Open,ATP 250 Series,Davis Cup World Groups I & II,Fed Cup Women National Team,WTA 125K Series,ATP Next Gen,ATP 1000s,WTA International,Wimbledon,WTA Premier. Bukmacher nie zapomniał również o graczach lubiących rozgrywki badmintona czy snookera. Co ważne, bukmacher STS cały czas poszerza listę dostępnych rozgrywek w STS TV, dostosowując swoją ofertę pod wymagania klientów. Dostęp do STS TV jest całkowicie darmowy i można go bardzo szybko uzyskać.

STS Betgames, czyli „niby kasyno”

Oferta bukmachera STS to również zakładka Betgames, czyli popularne karty, przypominające obstawianie w prawdziwym kasynie. Poker, bakarat czy inne rodzaje gry cieszą się dużą popularnością początkujących typerów, jak i graczy, którzy regularnie dokonują zakładów. Jest to ciekawe urozmaicenie popularnych zakładów, które zyskało wielu sympatyków. Betgames STS to oferta, która została stworzona dla wszystkich graczy lubiących granie w karty. Co ważne, jest to całkowicie legalna gra, a typerzy mogą wybierać spośród paru rodzajów rozgrywek, opierających się na niezbyt skomplikowanych zasadach. Legalne granie karty jest ciekawym urozmaiceniem zwykłych zakładów, dają one możliwość poczucia się jak w prawdziwym kasynie. Obstawianie kart w Betgames jest całkowicie zgodne z obowiązującymi przepisami w naszym kraju, a więc nie trzeba martwić się o żadne konsekwencje prawne. Warto wiedzieć, że Betgames jest to obstawianie danych rozgrywek, nie gra się więc w karty w sposób bezpośredni. Osoba obstawia to, kto wygra w danej rozgrywce, jednak nie bierze w niej udziały i nie decyduje o sposobie rozgrywki. STS w swoim internetowym kasynie oferuje przede wszystkim takie popularne i lubiane gry karciane jak: bakarat, wojna i odmiany pokera.

Czy STS Betgames są legalne?

Betgames może się wydawać zwykłym kasynem internetowym, oferowanym przez bukmachera STS, jednak wcale tak nie jest. Betgames są to jedynie zakłady na gry karciane, nie jest więc to kasyno. W naszym kraju zgodnie z nowelizacją Ustawy Hazardowej z 2017 roku legalnie działa tylko i wyłącznie Total Casino kontrolowane przez państwo. Bukmacher udostępnia ciekawą usługę, czyli Betgames, jednak są to takie same zakłady bukmacherskie jak inne. Gracze mają możliwość zagrania w Pokera, Bakarata i Wojnę, jednakże bierze w nich udział tylko i wyłącznie jako widz, może oglądać przebieg gry i typować jak zostanie ona rozstrzygnięta. STS Betgames można więc spokojnie grać, bez obaw, że łamie się prawo, gdyż jest to legalne tak samo, jak wszystkie inne zakłady bukmacherskie u tej firmy.

Bukmacher STS – obsługa klienta

Bukmacher STS charakteryzuje się wysokim poziomem obsługi klienta. Osoba dokonująca zakłady może bez problemu znaleźć na stronie firmy, wszelkie potrzebne informacje o sposobie gry i zasadach. W sekcji “pomoc” klient może zapoznać się z regulaminem oraz przeczytać odpowiedzi na często zadawane pytania przez graczy, które mogą mu w znaczny sposób pomóc. Do dyspozycji ma także całodobowy czat, na którym można zadawać wszelkie pytania pracownikom firmy bukmacherskiej. Kontakt z bukmacherem jest więc bardzo dobry, co ważne można zgłosić się do niego również przez formularz zgłoszeniowy, albo popularne media społecznościowe, możliwości jest wiele. Pewne sprawy można również załatwić w jednym z około 450 punktów stacjonarnych bukmachera STS, które znajdują się na terenie całego kraju, w większości dużych miast.

Punkty stacjonarne bukmachera STS oraz godziny otwarcia

Firma bukmacherska STS posiada około 450 punktów stacjonarnych na terenie Polski, w 2019 roku przemienił parę z nich na lokale lasy premium. W nich klient może przeglądać ofertę na sporych ekranach albo przy użyciu tabletu. Na ekranach wyświetlane są również transmisje spotkań oraz transmisje sportu wirtualnego. W punktach stacjonarnych STS widnieją także terminale, dzięki którym można wygodnie obstawiać wszystkie zdarzenia, bez obowiązkowego kontaktu z pracownikiem STS. Obstawianie w punkcie stacjonarnym STS można więc wykonać bez rejestracji, ale obstawiać trzeba za gotówkę, tylko niektóre punkty stacjonarne STS udostępniają płatność kartą. Gracze mogą także powiązać grę przez internet z grą stacjonarną. Na stronie bukmachera można sprawdzić kursy oraz ich wysokość, oraz wybrać mecze, a po wybrany “e-kupon” gracz dostanie wygenerowany kod. Ten kod należy zabrać ze sobą do punktu stacjonarnego STS, po czym opłacić zakład bukmacherski. Punkty stacjonarne bukmachera STS działają w następujących godzinach:

Poniedziałek: 09:00-18:00

Wtorek-Czwartek: 09:00-19:00

Piątek 09:00-19:00

Sobota: 09:00-19:00

Niedziela: 09:00-17:00

Cała lista oraz godziny otwarcia punktów bukmacherskich znajdujących się na terenie kraju, znajdują się na stronie firmy w dziale lokale sts.

Pełny spis i godziny otwarcia punktów bukmacherskich znajdują się na stronie internetowej bukmachera w sekcji lokale sts.