Zakłady bukmacherskie Fortuna – podstawowe informacje

Bukmacher Fortuna to firma działająca na polskim rynku od wielu lat. W ostatnim czasie zyskała dużo na popularności dzięki finansowaniu wielkich wydarzeń, konkursów oraz eventów sportowych, i również z wejścia we współpracę z Legią Warszawa. Fortuna stała się głównym sponsorem Mistrza Polski 2016. Reklamy bukmachera znajdują się na koszulkach Legionistów. Fortuna zakłady bukmacherskie to z pewnością marka dzięki której każdy gracz odnajdzie to czego oczekuje od atrakcyjnego bukmachera. Firma może pochwalić się naprawdę dużą ofertą zakładów bukmacherskich w tym zwykłych zakładów lecz również i zakładów online. Fortuna może pochwalić się współpracą z aktualnym mistrzem Polski oraz najlepszą drużyną Ekstraklasy ubiegłych lat – Legią Warszawa. Bukmacher jest podstawowym sponsorem i logo firmy znajduje się na koszulkach klubu ze stolicy. Z pewnością tak ważna współpraca niezwykle dobrze oddziałuje na odbiór firmy oraz bukmacher jest niezwykle modny wśród osób kochających typowanie meczy piłkarskich. Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to uczciwy bukmacher mający pozwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany.

Bukmacher Fortuna – licencja

Dnia 24 stycznia 2012 roku Fortuna uzyskała zgodę od Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w Internecie. Fortuna jako „Legalny bukmacher” rozwija własną działalność zgodnie z aktualnym, polskim ustawodawstwem. Nie wszystkie spółki bukmacherskie, działające na naszym rynku rozwijają własną działalność zgodnie z naszym ustawodawstwem, tzn. nie płacą podatków, tymże samym pozbawiając państwo zarobku. „Legalny bukmacher” stanowi tylko 10% naszego rynku bukmacherskiego. W przeciwieństwie do nielegalnych, innych firm zajmujących się zakładami, Fortuna.pl ma konta bankowe zarejestrowane w Polsce, podlegające naszym ustawom skarbowym. Wszelkie transakcje odbywają się pomiędzy polskimi rachunkami bankowymi. Dodatkowo, w przeciwieństwie do użytkowników nieuczciwej konkurencji, Klienci mogą szybko oraz efektywnie składać tu skargi.

 

Zarejestruj się w Fortuna tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 100 PLN bez ryzyka + 400 PLN

 

eFortuna oferta oraz zakłady bukmacherskie

Fortuna została otwarta w 1997 roku i od 2010 roku akcje spółki notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od początku stycznia 2014 roku, bukmacher stał się strategicznym sponsorem Legii Warszawa. Fortuna angażuje się również w wiele wydarzeń sportowych organizowanych w Polsce.

Zakłady bukmacherskie Fortuna proponują pełen wachlarz ofert. Do wyboru mamy poniższe dyscypliny sportowe:

 • Piłka nożna
 • Hokej
 • Boks
 • Koszykówka
 • Tenis ziemny
 • E-sport
 • Badminton
 • Motosport
 • Golf
 • Siatkówka
 • MMA
 • Futbol amerykański
 • Snooker
 • Żużel
 • Baseball
 • Krykiet

W Ofercie fortuny prócz standardowych dyscyplin sportowych odnajdziemy także zakłady na wydarzenia polityczne, wydarzenia live, sporty wirtualne oraz co ciekawe: wydarzenie rozrywkowe – takie jak zakład na rozstrzygnięcie kto zostanie władcą Siedmiu Królestw na koniec 8 serii serialu w Gra o tron, lub zwycięzcę Eurowizji.

Fortuna bonus oraz założenie konta, Kod Promocyjny 2018

Żeby założyć konto, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny, chwil później można już zacząć grę. Dla osób, które dopiero teraz założą konto, firma daje darmowy zakład 20 PLN, przy zastosowaniu kodu bonusowego „WIN” jaki upoważnia do odbioru kolejnych pieniędzy. Dodatkowo można uzyskać bonus powitalny do 400 PLN!

 1. Przejdź na stronę eFortuna.pl
 2. Podaj kod promocyjny: „WIN” oraz odbierz darmowy zakład.
 3. Wpłać początkowy wkład.
 4. Będziesz mógł uzyskać bonus od depozytu

Wpłata i wypłata środków z eFortuny

Wypłata środków z bukmachera Fortuna jest niezwykle prosta. Dzięki temu, iż weryfikacja jest wykonywana w czasie przeprowadzenia rejestracji (musimy oczekiwać na zatwierdzenie naszego dowodu oraz informacji personalnych zanim rozpoczniemy grę) nie musimy się o to niepokoić przy wypłacie jak to wielokrotnie jest u innych konkurentów. W przypadku Fortuny wszelkie dokumenty dostarczamy przy rejestracji identycznie jak numer konta, na jaki powinny zostać wypłacone pieniądze. Pamiętajmy o tym aby podać konto, z którego rzeczywiście będziemy korzystać – w Fortunie możemy wpłacać pieniądze wyłącznie z tego banku, w jakim znajduje się podane przez nas konto. Na wypłatę w zależności od tego w którym banku mamy konto, powinniśmy oczekiwać najwyżej 3 dni robocze.

Fortuna zakłady bukmacherskie – opinia o bukmacherze

Fortuna znajduje się na rynku zakładów bukmacherskich od kilkunastu lat. Spółka ma wielką ilość stacjonarnych punktów, w jakich można zawierać zakłady. Oferta Fortuny na tle pozostałych firm online, jest na niezwykle wysokim poziomie, zwłaszcza gdy mamy na myśli nasze rozgrywki. Bukmacher niezwykle starannie dba o swój wizerunek oraz wiarygodność.

Zalety Fortuna:

 • transmisje z najciekawszych piłkarskich lig oraz tenisa,
 • liczna oferta zakładów na Polską Ekstraklasę,
 • bogata oferta zakładów live,
 • duża liczba punktów stacjonarnych umieszczonych w całej Polsce.

 

Fortuna Online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. – legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.