Zakłady bukmacherskie Fortuna – podstawowe informacje o efortuna

Bukmacher Fortuna to firma działająca na polskim rynku od wielu lat. W ostatnim czasie zyskała dużo na popularności dzięki finansowaniu wielkich wydarzeń, konkursów oraz eventów sportowych, i również z wejścia we współpracę z Legią Warszawa. Fortuna stała się głównym sponsorem Mistrza Polski 2016. Reklamy bukmachera znajdują się na koszulkach Legionistów. Fortuna zakłady bukmacherskie to z pewnością marka dzięki której każdy gracz odnajdzie to czego oczekuje od atrakcyjnego bukmachera. Firma może pochwalić się naprawdę dużą ofertą zakładów bukmacherskich w tym zwykłych zakładów lecz również i zakładów online. Fortuna może pochwalić się współpracą z aktualnym mistrzem Polski oraz najlepszą drużyną Ekstraklasy ubiegłych lat – Legią Warszawa. Bukmacher Fortuna jest podstawowym sponsorem i logo firmy znajduje się na koszulkach klubu ze stolicy. Z pewnością tak ważna współpraca niezwykle dobrze oddziałuje na odbiór firmy oraz bukmacher jest niezwykle modny wśród osób kochających typowanie meczy piłkarskich. Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to uczciwy bukmacher mający pozwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany.

Bukmacher eFortuna – licencja

Dnia 24 stycznia 2012 roku Fortuna uzyskała zgodę od Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w Internecie. Fortuna jako “Legalny bukmacher” rozwija własną działalność zgodnie z aktualnym, polskim ustawodawstwem. Nie wszystkie spółki bukmacherskie, działające na naszym rynku rozwijają własną działalność zgodnie z naszym ustawodawstwem, tzn. nie płacą podatków, tymże samym pozbawiając państwo zarobku. “Legalny bukmacher” stanowi tylko 10% naszego rynku bukmacherskiego. W przeciwieństwie do nielegalnych, innych firm zajmujących się zakładami, Fortuna.pl ma konta bankowe zarejestrowane w Polsce, podlegające naszym ustawom skarbowym. Wszelkie transakcje odbywają się pomiędzy polskimi rachunkami bankowymi. Dodatkowo, w przeciwieństwie do użytkowników nieuczciwej konkurencji, Klienci mogą szybko oraz efektywnie składać tu skargi.

eFortuna oferta oraz zakłady bukmacherskie

Fortuna została otwarta w 1997 roku i od 2010 roku akcje spółki notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od początku stycznia 2014 roku, bukmacher stał się strategicznym sponsorem Legii Warszawa. Fortuna angażuje się również w wiele wydarzeń sportowych organizowanych w Polsce.

Zakłady bukmacherskie Fortuna proponują pełen wachlarz ofert. Do wyboru mamy poniższe dyscypliny sportowe:

 • Piłka nożna
 • Hokej
 • Boks
 • Koszykówka
 • Tenis ziemny
 • E-sport
 • Badminton
 • Motosport
 • Golf
 • Siatkówka
 • MMA
 • Futbol amerykański
 • Snooker
 • Żużel
 • Baseball
 • Krykiet

W Ofercie fortuny prócz standardowych dyscyplin sportowych odnajdziemy także zakłady na wydarzenia polityczne, wydarzenia live, sporty wirtualne oraz co ciekawe: wydarzenie rozrywkowe – takie jak zakład na rozstrzygnięcie kto zostanie władcą Siedmiu Królestw na koniec 8 serii serialu w Gra o tron, lub zwycięzcę Eurowizji.

Fortuna kod bonusowy 2021 oraz założenie konta

Zarejestruj się w Fortuna tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 100% do 2000 zł + 210 PLN bez ryzyka + 20 bez depozytu 

Żeby założyć konto, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny, chwilę później można już zacząć grę. Dla osób, które dopiero teraz założą konto, firma daje bez depozytu 20 PLN, 210 bez ryzyka oraz 100% do 2000zł przy zastosowaniu kodu bonusowego “WIN” jaki upoważnia do odbioru kolejnych pieniędzy. 

 1. Przejdź na stronę eFortuna.pl
 2. Podaj kod promocyjny: “WIN” oraz odbierz darmowy zakład.
 3. Wpłać początkowy wkład.
 4. Będziesz mógł uzyskać bonus od depozytu

Wpłata i wypłata środków z eFortuna

Wypłata środków z bukmachera Fortuna jest niezwykle prosta. Dzięki temu, iż weryfikacja jest wykonywana w czasie przeprowadzenia rejestracji (musimy oczekiwać na zatwierdzenie naszego dowodu oraz informacji personalnych zanim rozpoczniemy grę) nie musimy się o to niepokoić przy wypłacie jak to wielokrotnie jest u innych konkurentów. W przypadku Fortuny wszelkie dokumenty dostarczamy przy rejestracji identycznie jak numer konta, na jaki powinny zostać wypłacone pieniądze. Pamiętajmy o tym aby podać konto, z którego rzeczywiście będziemy korzystać – w Fortunie możemy wpłacać pieniądze wyłącznie z tego banku, w jakim znajduje się podane przez nas konto. Na wypłatę w zależności od tego w którym banku mamy konto, powinniśmy oczekiwać najwyżej 3 dni robocze.

Fortuna zakłady bukmacherskie – opinia o bukmacherze

Fortuna znajduje się na rynku zakładów bukmacherskich od kilkunastu lat. Spółka ma wielką ilość stacjonarnych punktów, w jakich można zawierać zakłady. Oferta Fortuny na tle pozostałych firm online, jest na niezwykle wysokim poziomie, zwłaszcza gdy mamy na myśli nasze rozgrywki. Bukmacher niezwykle starannie dba o swój wizerunek oraz wiarygodność.

Zalety Fortuna:

 • transmisje z najciekawszych piłkarskich lig oraz tenisa,
 • liczna oferta zakładów na Polską Ekstraklasę,
 • bogata oferta zakładów live,
 • duża liczba punktów stacjonarnych umieszczonych w całej Polsce.

Fortuna Online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. – legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Fortuna to jeden z najlepszych polskich legalnych bukmacherów. To właśnie tu najczęściej rejestrują się początkujący gracze, którzy chcą spróbować swoich sił w obstawianiu zakładów sportowych. Fortuna oferuje typerom bardzo dobre kursy, bogatą ofertę zakładów, a także znakomite promocje powitalne. Jak z nich skorzystać? Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna, by otrzymać dodatkowe bonusy? O tym wszystkim dowiecie się w tym artykule.

REJESTRACJA FORTUNA KOD PROMOCYJNY 2021 I BONUSY POWITALNE VIP w efortuna

Zarejestruj się w Fortuna tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 100% do 2000 zł + 210 PLN bez ryzyka + 20 bez depozytu 

Rejestracja u bukmachera eFortuna zajmuje zaledwie kilka minut. Po założeniu konta i jego doładowaniu możemy od razu przechodzić do obstawiania. Zanim jednak zaczniemy się tym zajmować, powiemy sobie kilka słów o kodzie promocyjnym i pakiecie powitalnym bukmachera Fortuna.

Wpisując przy rejestracji kod promocyjny eFortuna, otrzymujemy w nagrodę możliwość skorzystania z większego bonusu powitalnego. Każdy nowy użytkownik, który wpisze kod promocyjny, dostaje od bukmachera Fortuna, aż trzy bonusy. Pierwszą z nich jest bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych. Drugim z bonusów jest zakład bez ryzyka aż do 210 złotych. Możemy więc na początku zaszaleć i postawić ryzykowny kupon, nie tracąc pieniędzy w razie niepowodzenia. Trzecią z promocji jest 100% od pierwszego depozytu aż do kwoty 2000 złotych. Wpłacając tysiąc złotych, mamy na grę całe dwa tysiące. Zaciekawiły was promocje dostępne po wpisaniu kodu promocyjnego Fortuna? Zapraszamy do dalszej części artykułu, gdzie opowiemy sobie o nich nieco więcej.

BONUS BEZ DEPOZYTU 20 ZŁ NA START ZA REJESTRACJĘ – fortuna kod promocyjny

Na początku przyjrzymy się nieco bliżej bonusowi fortuna kod promocyjny bez depozytu. Otrzymuje go każdy nowo zarejestrowany użytkownik, który zweryfikuje swoją tożsamość. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że nie dostajemy standardowego freebetu, a punkty Fortuna Klub Plus, w ilości, którą możemy wymienić na darmowy zakład o wartości 2800 złotych. Punkty można także wykorzystać na inne nagrody. Ta część bonusu przyznawana jest w przeciągu 3 dni od momentu zakończenia rejestracji i weryfikacji konta.

Opowiadając o tej promocji, trzeba koniecznie wspomnieć o tym, że wygrane przy użyciu freebetu pieniądze nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Po prostu obstawiamy, wygrywamy i możemy zrobić z kasą wszystko, na co mamy ochotę.

PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 210 ZŁ – EKSKLUZYWNA OFERTA!

Zakład bez ryzyka to kolejna część bonusu powitalnego bukmachera Fortuna. W tym przypadku mamy do czynienia ze znacznie ciekawszą ofertą. Zakład bez ryzyka o wartości 210 złotych, dostępny tylko dla osób, które wpiszą kod promocyjny Fortuna, pozwoli na obstawienie dowolnego meczu, bez poświęcania swoich pieniędzy. Jeśli uda nam się wygrać – cała kwota wygranej jest nasza, po porażce bukmacher zwraca nam postawioną stawkę, pomniejszoną jedynie o kwotę podatku, który został oddany państwu.

Aby otrzymać możliwość obstawienia zakładu bez ryzyka, należy zweryfikować konto najpóźniej 10 dni od momentu założenia profilu tymczasowego. Następnie należy wpłacić na konto pieniądze. Po spełnieniu obu punktów dostajemy możliwość obstawienia zakładu bez ryzyka. Pamiętajmy o tym, że tylko pierwszy postawiony przez nas kupon jest zabezpieczony. Jeśli obstawimy go za małą kwotę, wiele stracimy, dlatego na początku najlepiej jest nieco zaszaleć, gdyż w razie problemów i tak odzyskamy 88% postawionej przez nas kwoty, do wartości 110 złotych.

Obstawić możemy dowolny mecz, nie ma wymogów dotyczących minimalnego kursu ani liczby zdarzeń na kuponie. Co więcej, zakład bez ryzyka kwalifikuje się do kryterium obrotu innych bonusów, dzięki czemu można sobie znacznie ułatwić zdobycie bonusu od depozytu.

BONUS POWITALNY 100% OD WPŁATY DO 2000 PLN – fortuna kod promocyjny

Pora teraz na trzeci bonus, który co prawda wymaga od graczy sporej inwestycji, ale też oferuje naprawdę wiele. Promocja polega na podwojeniu pierwszego depozytu, maksymalnie do kwoty 2000 złotych. Celem zdobycia promocji należy zweryfikować swoje konto i doładować je odpowiednią kwotą. Wysokość bonusu zależy od tego, ile pieniędzy wpłacimy. Jeśli przyjdzie nam do głowy, by wpłacić 500 złotych, otrzymamy 500 złotych bonusu, jeśli 1000, na nasze konto bonusowe trafi dodatkowe 1000 złotych. Jest to maksymalna kwota, dlatego nie ma większego sensu, by wpłacać więcej. Lepiej zachować pieniądze na kolejne wpłaty, które również mogą być powiększane. Fortuna oferuje czasem naprawdę atrakcyjne promocje okresowe.

Wróćmy jednak do tematu fortuna kod promocyjny. Promocyjna kwota trafia na specjalne konto bonusowe. Żeby ją zdobyć i wypłacić trzeba spełnić pewne warunki. Chodzi tu konkretnie o wykonanie obrotu na konkretną kwotę, jaką jest czterokrotność pierwszej wpłaty. Oznacza to, że jeśli zdecydujemy się wpłacić 1000 złotych, musimy postawić kupony za łączną kwotę 4000 złotych. Jest to trudne zadanie, ale wcale nie niemożliwe. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że na wykonanie obrotu mamy tylko 30 dni od momentu aktywacji promocji. Co więcej, liczone są tylko i wyłącznie kupony, na których znajdują się przynajmniej trzy zdarzenia o łącznym kursie minimum 1,90. Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne.

Po spełnieniu warunków obrotu bonus trafia na nasze konto główne, skąd możemy nim dowolnie zarządzać. Możemy obstawiać za jego pomocą kolejne zakłady lub też wypłacić go na konto bankowe.

Zarejestruj się w Fortuna tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 100% do 2000 zł + 210 PLN bez ryzyka + 20 bez depozytu 

BONUSY OKRESOWE W FORTUNIE

Fortuna to nie tylko bonusy powitalne. Co prawda te są akurat najbardziej atrakcyjne, zwłaszcza gdy skorzystamy z Fortuna kod promocyjny, ale i tak możemy liczyć na niesamowite oferty. Co dokładnie? Ciężko powiedzieć, gdyż oferta promocyjna zmienia się co pewien okres. Powiemy jednak, czego możecie się spodziewać, analizując poprzednie promocje.

Promocje tematyczne – Fortuna specjalizuje się w promocjach tematycznych, dotyczących danej dyscypliny sportowej. W zimie promocje te bardzo często dotyczą skoków narciarskich. Na co możemy liczyć? Bardzo często w ofercie znajduje się zakład bez ryzyka, w którym po przegraniu kuponu otrzymujemy od bukmachera punkty Fortuna Klub Plus o wartości pozwalającej wymienić ja na freebet o określonej wartości. Dokładne warunki promocji opisane są w newsach znajdujących się na stronie. Promocje tematyczne często dotyczą także i piłki nożnej, zwłaszcza gdy na horyzoncie znajduje się jakiś duży turniej jak Liga Mistrzów czy też Mistrzostwa Świata lub Europy. Wtedy to Fortuna proponuje nam liczne promocje związane z tym wydarzeniem, gdzie zdobyć możemy freebety i zakłady bez ryzyka, a czasem i bonus od depozytu.

Mistrzostwa Typerów – Mistrzostwa typerów trwają przez cały rok. Najlepsi gracze bukmachera walczą o atrakcyjne nagrody każdego miesiąca. Do zdobycia są telefony, bilety na mecze, tablety i inne nagrody rzeczowe, a także mnóstwo freebetów. W pojedynku bierze udział każdy typer posiadający konto u bukmachera Fortuna, regularnie obstawiający zakłady. W Mistrzostwach Typerów liczy się regularność, częstotliwość wygranych oraz obstawianie kuponów na zdarzenia wyróżnione przez bukmachera. Wygrać może każdy, a nagrody są naprawdę bardzo atrakcyjne.

Promocje dla gracza – Bukmacher Fortuna nie lubi, gdy ktoś robi sobie przerwę od obstawiania. Jeśli zdarzy nam się nie logować na portalu przez tydzień lub dwa, zapewne dostaniemy w końcu wiadomość z indywidualną promocją. Promocje te najczęściej dotyczą darmowych zakładów czyli freebetów lub bonusów od depozytu. Polecamy więc zrobić sobie od czasu do czasu przerwę. Z pewnością tego nie pożałujecie.

Bonusy na dane typy zakładów – Fortuna proponuje nam czasem promocje na konkretne typu zakładów. Mowa tu m.in. o kuponach na zakłady live, sporty wirtualne lub inne ciekawostki dostępne w ofercie. Bardzo często są to bonusy w postaci zwiększenia mnożnika wygranej, dzięki czemu wygrywamy dużo więcej niż w przypadku normalnego obstawienia.

SZYBKA REJESTRACJA w Efortuna z fortuna kod promocyjny

Zarejestruj się w Fortuna tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać 100% do 2000 zł + 210 PLN bez ryzyka + 20 bez depozytu 

Bukmacher Fortuna obsługuje tzw. szybką rejestrację. Samo założenie konta jest całkowicie darmowe, a cały proces trwa maksymalnie kilka minut. W celu założenia konta musimy przejść na stronę bukmachera i w lewym górnym roku kliknąć przycisk Rejestracja.

Naszym oczom ukaże się formularz rejestracyjny, który musimy uzupełnić naszymi danymi osobowymi. Wpisujemy imię, nazwisko, pseudonim, jakim chcemy się posługiwać w serwisie, hasło oraz dokładny adres. Pamiętajmy o tym, że to właśnie na tym etapie musimy zaznaczyć checkboxy, że mamy ukończone 18 lat (z usług bukmacher mogą korzystać tylko pełnoletni) i chcemy skorzystać z promocji bukmacherskiej. Tutaj też wpisujemy Fortuna Kod promocyjny, dzięki któremu możemy uzyskać wyższą promocję powitalną.

W drugim kroku rejestracji musimy potwierdzić nasz adres e-mail. W tym celu przechodzimy do swojej skrzynki pocztowej i klikamy w znajdujący się w wiadomości od bukmachera Fortuna link aktywacyjny. Po aktywacji konta dostaniemy kolejną wiadomość z danymi potrzebnymi do zalogowania. Po weryfikacji adresu e-mail trzeba jeszcze poczekać na weryfikację konta, która najczęściej jest realizowana w przeciągu kilku minut.

W tym momencie jesteśmy posiadaczami konta tymczasowego. Posiada ono jednak spore ograniczenia i jest ważne zaledwie 28 dni. Warto jak najszybciej rozszerzyć jego status do konta stałego. W tym celu logujemy się do bukmachera Fortuna i wysyłamy skany dowodu osobistego. Weryfikacja tożsamości zajmuje maksymalnie 48 godzin, ale zazwyczaj odbywa się dużo szybciej.

JAK WPŁACIĆ I WYPŁACIĆ ŚRODKI

Zanim zaczniemy grać, musimy wpłacić do bukmachera pieniądze. Fortuna obsługuje wpłaty przy pomocy kart debetowych i kredytowych, a także jako normalny przelew z konta bankowego lub BLIK. Pieniądze można wpłacać przy pomocy popularnych serwisów – PayU i Tpay.com, a także przy pomocy Skrilla. Nic nie stoi na przeszkodzie, by doładować swoje konto, odwiedzając punkt stacjonarny bukmachera.

Wypłaty dokonamy na konto bankowe podane przy rejestracji. Dane konta muszą zgadzać się z tymi, które podaliśmy przy rejestracji u bukmachera, dlatego nie można wypłacać na konto żony czy też innej bliskiej nam osoby. Na swoje konto można przelać dowolną kwotę, a Fortuna nie pobiera żadnych opłat za dokonanie wypłaty.