Bukmacher Forbet – opis i oferta

Gdy jesteście zainteresowani grą w naszych ligach, to swoją uwagę powinniście skoncentrować na bukmacherze ForBET. Firma ta zaistniała w 2016 roku na bazie licencji Ministra Finansów oraz już obecnie szczyci się najpełniejszą ofertą na zakłady w polskich ligach sportowych. ForBET to prężnie rozwijający się bukmacher, który niezwykle angażuje się w rozwój sportu na całym świecie. W ofercie spółki odnajdziemy podstawową ofertę zakładów sportowych jak również dosyć obszerny asortyment zakładów live, jakie są coraz bardziej modne wśród graczy. Nowością w serwisie ForBET jest także tzw. „Betmarket” – a więc połączenie kuponów obstawianych przez klientów spółki. Każdy użytkownik może również korzystać ze statystyk przedmeczowych jakie prezentują m.in. zestawienie drużyn uczestniczących w konkretnym wydarzeniu. ForBET to marka, która na rynku pojawiła się w 2016 roku lecz niezwykle szybko stara się uzyskać powodzenie wśród graczy przez częste sponsoringi drobniejszych klubów niejednokrotnie z zaplecza Ekstraklasy. Ostatnio jednakże ForBET został podstawowym sponsorem Śląska Wrocław oraz jest to największy klub z którym współpracuje bukmacher.

Legalny bukmacher iforbet

iForbet to legalny polski bukmacher oferujący typowanie wydarzeń sportowych w Internecie. Pojawił się on na rynku 1 sierpnia 2016 roku oraz dzięki odpowiedniej ofercie, współpracy z graczem i ciekawemu bonusowi powitalnemu, jest jedną z popularniejszych opcji dostępnych na polskim rynku. Jego najogromniejszą korzyścią jest szansa typowania bez 12-procentowego podatku! Zakładając się u legalnych bukmacherów, polscy gracze muszą liczyć się z odprowadzaniem 12-procentowego podatku obrotowego. Znaczy to, iż stawiając na określony zakład 100 zł, kurs jest mnożony jedynie przez 88 zł. Reszta danej kwoty wspiera dochód państwa. Większość typerów nie może się z tym pogodzić oraz poszukuje oferty u innych bukmacherów. Forbet wychodzi im naprzeciwko! Proponuje swoim użytkownikom promocję, w jakiej dodaje 12% do zdobytych kuponów. Dzięki takiemu zabiegowi, można grać uczciwie oraz bez podatku. Chociaż bukmacher zaznacza, iż nie jest to stały element oferty, to jednakże gwarantuje, iż w najbliższej przyszłości nie zamierza rezygnować z tego rozwiązania. Żeby uniknąć 12-procentowego podatku obrotowego, należy zagrać przynajmniej trzy zdarzenia na kuponie, którego ako będzie przekraczać 2.00. Co z graczami obstawiającymi tylko single oraz duble? Też będą szczęśliwi. Forbet „dzieli się” podatkiem, dzięki czemu klient wygra więcej aniżeli u konkurencji.

Zarejestruj się w Forbet z naszego linka i odbierz: 1200 PLN na start

Forbet bonus powitalny na zakłady, Kod Promocyjny 2018

Forbet kusi również dużym bonusem powitalnym 100% do pierwszej wpłaty do 400 zł, 75% od drugiego depozytu do 400 zł oraz 50% od trzeciej wpłaty do 400 zł (oferta specjalnie dla graczy winwonwon.pl). W sumie gracz może otrzymać do dyspozycji aż 1200 zł. Żeby jednak wypłacić bonusowe środki, należy spełnić kilka wymagań. Przede wszystkim należy obrócić je ośmiokrotnie po kursie minimalnym 3.00 w czasie 30 dni. O ile sama „ilość” obrotu nie jest wielką trudnością, o tyle kurs minimalny jest dosyć duży. Pomimo wszystko, jest to dosyć atrakcyjna promocja dla osób, jakie chciałyby rozpocząć własną przygodę z forbetem, ponieważ można zyskać dodatkowe pieniądze bez większego zagrożenia.

Wpłata i wypłata środków z Forbet

Wypłata środków przebiega niezwykle efektywnie. Wynika to oczywiście zwłaszcza z faktu, iż iforBET, identycznie jak i inni polscy bukmacherzy dokonuje weryfikacji użytkowników już podczas rejestracji – nie podczas wypłaty tak jak zagraniczni bukmacherzy (gdzie pierwszy przelew zwykle trwa od paru dni do tygodnia). Nie ma wątpliwości, iż kolejną zaletą jest to, iż możemy wypłacać pieniądze bezpośrednio na polskie konto bankowe – nie będziemy mieli przez to kłopotów z Izbą Celną lub Urzędem Skarbowym. Nie będziemy mieli zatem z pewnością kłopotów z prawem grając na forBET – i korzystając z regularnych promocji nie ponosimy z tego tytułu żadnych wydatków ponieważ możemy otrzymać od bukmachera nagrodę w wysokości podatku, jaki zazwyczaj byśmy musieli zapłacić.

Forbet – opinie

Bukmacher Forbet funkcjonujący pod adresem internetowym iforbet.pl wprowadził trochę życia w dosyć tradycyjny polski rynek zakładów bukmacherskich online. Ciekawostką jest fakt, iż oprogramowanie dla zakładów bukmacherskich Forbet tworzy szczecińska spółka developerska SBBetting. Forbet zdecydował się szczodrzej aniżeli pozostali bonusować graczy, jako pierwszy oferował dodatek za sam fakt rejestracji. Ponadto częściej aniżeli liderzy premiuje graczy za lojalną grę. Charakteryzuje się lekką, prostą stroną internetową gdzie panują odcienie biały, zielony oraz granatowy. Forbet jest już teraz wzorem w swojej ofercie zakłady na żywo i sporty wirtualne. Modyfikacją jest Betmarket, gdzie można podejrzeć jak typują inni użytkownicy tego bukmachera. Wartym zaznaczenia jest fakt, że Forbet zdecydował się na sponsoring sportowy również na niższym poziomie rozgrywkowym drugiej lub trzeciej ligi w ślad za tym poszła bardzo różnorodna oferta na rozgrywki niższych klas rozgrywkowych. Dodatkową nowością był fakt, iż gracze sami mogli proponować za pomocą mediów społecznościach na który mecz Forbet powinien dodać ofertę, naturalnie mówimy tu o rozgrywkach 5-tej ligi lub nawet piłkarskiej B-klasy.