Bukmacher Forbet – opis i oferta oraz forbet kod promocyjny

Gdy jesteście zainteresowani grą w naszych ligach, to swoją uwagę powinniście skoncentrować na bukmacherze ForBET. Firma ta zaistniała w 2016 roku na bazie licencji Ministra Finansów oraz już obecnie szczyci się najpełniejszą ofertą na zakłady w polskich ligach sportowych. ForBET to prężnie rozwijający się bukmacher, który niezwykle angażuje się w rozwój sportu na całym świecie. W ofercie spółki odnajdziemy podstawową ofertę zakładów sportowych jak również dosyć obszerny asortyment zakładów live, jakie są coraz bardziej modne wśród graczy. Nowością w serwisie ForBET jest także tzw. „Betmarket” – a więc połączenie kuponów obstawianych przez klientów spółki. Każdy użytkownik może również korzystać ze statystyk przedmeczowych jakie prezentują m.in. zestawienie drużyn uczestniczących w konkretnym wydarzeniu. ForBET to marka, która na rynku pojawiła się w 2016 roku lecz niezwykle szybko stara się uzyskać powodzenie wśród graczy przez częste sponsoringi drobniejszych klubów niejednokrotnie z zaplecza Ekstraklasy. Ostatnio jednakże ForBET został podstawowym sponsorem Śląska Wrocław oraz jest to największy klub z którym współpracuje bukmacher.

Legalny bukmacher iforbet

iForbet to legalny polski bukmacher oferujący typowanie wydarzeń sportowych w Internecie. Pojawił się on na rynku 1 sierpnia 2016 roku oraz dzięki odpowiedniej ofercie, współpracy z graczem i ciekawemu bonusowi powitalnemu, jest jedną z popularniejszych opcji dostępnych na polskim rynku. Jego najogromniejszą korzyścią jest szansa typowania bez 12-procentowego podatku! Zakładając się u legalnych bukmacherów, polscy gracze muszą liczyć się z odprowadzaniem 12-procentowego podatku obrotowego. Znaczy to, iż stawiając na określony zakład 100 zł, kurs jest mnożony jedynie przez 88 zł. Reszta danej kwoty wspiera dochód państwa. Większość typerów nie może się z tym pogodzić oraz poszukuje oferty u innych bukmacherów. Forbet wychodzi im naprzeciwko! ( sprawdź forbet kod promocyjny ) Proponuje swoim użytkownikom promocję, w jakiej dodaje 12% do zdobytych kuponów. Dzięki takiemu zabiegowi, można grać uczciwie oraz bez podatku. Chociaż bukmacher zaznacza, iż nie jest to stały element oferty, to jednakże gwarantuje, iż w najbliższej przyszłości nie zamierza rezygnować z tego rozwiązania. Żeby uniknąć 12-procentowego podatku obrotowego, należy zagrać przynajmniej trzy zdarzenia na kuponie, którego ako będzie przekraczać 2.00. Co z graczami obstawiającymi tylko single oraz duble? Też będą szczęśliwi. Forbet „dzieli się” podatkiem, dzięki czemu klient wygra więcej aniżeli u konkurencji.

Forbet bonus powitalny na zakłady, Kod Bonusowy 2021

Forbet kusi również dużym bonusem powitalnym 100% do pierwszej wpłaty do 2200 zł, 75% od drugiego depozytu do 500 zł oraz 50% od trzeciej wpłaty do 500 zł (oferta specjalnie dla graczy winwonwon.pl). W sumie gracz może otrzymać do dyspozycji aż 2200 zł. Żeby jednak wypłacić bonusowe środki, należy spełnić kilka wymagań. Przede wszystkim należy obrócić je ośmiokrotnie po kursie minimalnym 3.00 w czasie 30 dni. O ile sama „ilość” obrotu nie jest wielką trudnością, o tyle kurs minimalny jest dosyć duży. Pomimo wszystko, jest to dosyć atrakcyjna promocja dla osób, jakie chciałyby rozpocząć własną przygodę z forbetem, ponieważ można zyskać dodatkowe pieniądze bez większego zagrożenia.

Wpłata i wypłata środków z Forbet

Wypłata środków z Forbet przebiega niezwykle efektywnie. Wynika to oczywiście zwłaszcza z faktu, iż iforBET, identycznie jak i inni polscy bukmacherzy dokonuje weryfikacji użytkowników już podczas rejestracji – nie podczas wypłaty tak jak zagraniczni bukmacherzy (gdzie pierwszy przelew zwykle trwa od paru dni do tygodnia). Nie ma wątpliwości, iż kolejną zaletą jest to, iż możemy wypłacać pieniądze bezpośrednio na polskie konto bankowe – nie będziemy mieli przez to kłopotów z Izbą Celną lub Urzędem Skarbowym. Nie będziemy mieli zatem z pewnością kłopotów z prawem grając na forBET kod promocyjny – i korzystając z regularnych promocji nie ponosimy z tego tytułu żadnych wydatków ponieważ możemy otrzymać od bukmachera nagrodę w wysokości podatku, jaki zazwyczaj byśmy musieli zapłacić.

Forbet kod promocyjny – opinie

Bukmacher Forbet funkcjonujący pod adresem internetowym iforbet.pl wprowadził trochę życia w dosyć tradycyjny polski rynek zakładów bukmacherskich online. Ciekawostką jest fakt, iż oprogramowanie dla zakładów bukmacherskich Forbet tworzy szczecińska spółka developerska SBBetting. Forbet zdecydował się szczodrzej aniżeli pozostali bonusować graczy, jako pierwszy oferował dodatek za sam fakt rejestracji. Ponadto częściej aniżeli liderzy premiuje graczy za lojalną grę. Charakteryzuje się lekką, prostą stroną internetową gdzie panują odcienie biały, zielony oraz granatowy. Forbet jest już teraz wzorem w swojej ofercie zakłady na żywo i sporty wirtualne. Modyfikacją jest Betmarket, gdzie można podejrzeć jak typują inni użytkownicy tego bukmachera. Wartym zaznaczenia jest fakt, że Forbet zdecydował się na sponsoring sportowy również na niższym poziomie rozgrywkowym drugiej lub trzeciej ligi w ślad za tym poszła bardzo różnorodna oferta na rozgrywki niższych klas rozgrywkowych. Dodatkową nowością był fakt, iż gracze sami mogli proponować za pomocą mediów społecznościach na który mecz Forbet powinien dodać ofertę, naturalnie mówimy tu o rozgrywkach 5-tej ligi lub nawet piłkarskiej B-klasy. Sprawdź forbet kod promocyjny.

BONUSY BUKMACHERSKIE W FORBET

Bukmachera forBET zdecydowanie należy pochwalić za jego dobrze przygotowaną ofertę promocyjną, gdyż zachęca ona do skorzystania z oferty zakładów bukmacherskich, jak i do założenia konta u wyżej wspomnianego operatora. Zarejestrowanie się w forBET to bardzo łatwa, a zarazem szybka procedura. Wystarczy wpisać swoje podstawowe dane, jak również podać nasz aktualny kod rejestracyjny, aby móc w pełni skorzystać z tego, co bukmacher ten przygotował dla zupełnie nowych graczy. Na stronie iforBET znajdziemy sporo ciekawych opcji. Warto się jednakże skupić na tym, co bonus forBET będzie nam w stanie zaoferować na początku gry. Każdy gracz ma prawo do odebrania bonusu powitalnego, który zawiera trzy pierwsze depozyty. Jak to właściwe działa? Na ogół bonusy powitalne oferują nam sporą kasę po tym, jak wpłacony jeden depozyt, robiąc z nich tym samym okazję, niemniej jednak jednorazową. Nie każdy może mieć jednakże na start do 2200 złotych do wpłacenia na własne konto bukmacherskie. Dlatego też bonus powitalny u bukmachera forBET różni się trochę od tego, co na ogół oferuje nam legalni bukmacherzy. Dzięki wspomnianej promocji możemy otrzymać bonus nawet do 2200 złotych od 3 pierwszych depozytów. Pierwszy depozyt to opcja otrzymania 100 procentowego bonusu od wpłaty, z maksymalnym bonusem do 1000 złotych. Drugi depozyt to 75 procent od wpłaty, zaś za trzeci depozyt gracz może otrzymać 50 procentowy bonus od wpłaconej kwoty. We dwóch ostatnich bonus maksymalny, który możemy otrzymać będzie wynosił 500 złotych, czyli zupełnie nowy gracz może otrzymać na początku do 2200 złotych. Warunki zostały dokładnie opisane w regulaminie dotyczącym promocji, zatem zanim skorzysta się z oferty bukmachera forBET, warto zapoznać się z zasadami przyznawania bonusów przez tego bukmachera.

Nie tylko oferta zakładów bukmacherskich w forBET jest dobrze wyposażona. Bukmacher forBET posiada również wiele innych i wartych uwagi bonusów. Jeżeli graczowi nie wystarczy kod promocyjny albo też bonus powitalny, warto również odebrać bonusy innego rodzaju. A wspomniany bukmacher forBET ma dosyć sporo ofert, które mogą nas zainteresować. Przykładowo fani NBA będą mogli otrzymać nawet do 1500 złotych na Ligę Mistrzów. Wystarczy grać tak zwane kupony AKO umożliwiające wspinanie się na bardzo wysokie miejsca w rankingach, a im wyższe będzie miejsce, tym korzystniejsza może być nagroda.

Następny bonus forBET to Happy Hours dla osób będących fanami sportowych emocji, które mają związek z pucharami europejskimi w piłce nożnej. Jeżeli gracz jest zainteresowany Ligą Europy, jak i Ligą Mistrzów, to taka promocja będzie bardzo dobrą opcję. ForBeT oferuje także zakłady bukmacherskie bez podatku. W każdy meczowy dzień od godziny 18 dostępne stanie się specjalnie przygotowane zdarzenie o nazwie Puchary bez Podatku. Na kuponie muszą być umieszczone minimum cztery zdarzenia przedmeczowe z minimalnym kursem na zakłady sportowe na poziomie 1.30. Niemniej jednak bonus ten nie jest oferowany przez forBET na zakłady dotyczące wydarzeń na żywo, zatem gracz w ramach bonusu może obstawiać tylko i wyłącznie zakłady typu pre-match.

Forbet kod bonusowy dla bardziej aktywnych

Bukmacher forBET przewidział także specjalny bonus dla bardziej aktywnych użytkowników, którzy świętują w danym dniu swoje urodziny. Każdy z graczy, który wykaże się aktywnością w serwisie bukmacherskim, może otrzymać prezent od operatora forBET.  Bonus urodzinowy jest bonusem bez depozytu w wysokości 20 złotych. Gracz będzie miał 14 dni na wykorzystanie tegoż bonusu. Do dyspozycji gracza pozostaje cała oferta zakładów, w przypadku których wykorzystać może swój freebet w forBET. Promocja ta dostępna jest bez konieczności wpisywania jakiekolwiek kodu bonusowego, niemniej jednak dotyczy ona wyłącznie graczy, którzy w ciągu ostatnich trzech miesięcy wpłacali 2 razy po 50 złotych (kwota minimalna, która kwalifikuje do otrzymania bonusu to 100 złotych wpłaconego depozytu), jak i dokonali minimum jednego obrotu swoim depozytem. Zasady w tym przypadku są bardzo proste, zatem zdecydowanie warto jest pochwalić bukmachera forBET za to, iż pamięta o graczach i oferuje aż 20 złotych freebetu. Jak widać kwota bonusu jest bardzo zachęcająca i w dodatku nie jest potrzebny kod promocyjny, żeby można było odebrać urodzinowy bonus i wykorzystać go na postawienie dowolnego zakładu, jak na przykład na Ligę Mistrzów.

forbet kod promocyjny

OFERTA NA START w Forbet

Właściciel bukmachera forBET już od samego początku jego funkcjonowania podjął decyzję, iż formularz rejestracyjny na stronie serwisu będzie się kończył polem, w którym całkowicie nowi gracze będą mogli wpisać otrzymany kod bonusowy. Kod ma być niejako przepustką do odblokowania specjalnych promocji, które będą przeznaczone dla wybranych użytkowników. Tego rodzaju kody można otrzymać na wybranych stronach, gdzie na przykład opisywany jest bukmacher forBET. Wpisując odpowiedni kod w miejscu ,,kod promocyjny: WinWon” można otrzymać na przykład zakład bez ryzyka do 100 złotych, jak i bonus od depozytu do 2200 złotych i jeszcze dodatkowe 100 złotych po tym, jak postawimy zakłady o wartości 100 złotych. Standardowo gracz ma wyłącznie 200 złotych od dokonanych trzech depozytów. O warunkach obrotu, które dotyczą ekstra bonusu napiszemy w dalszej części artykułu. Z kolei zaś, celem wypalenia środków bonusowych od wpłaty trzeba będzie obrócić wspomnianym bonusem cztery razy po minimalnym kursie 1.30.

Znajdzie się również oferta, która jest przeznaczona dla fanów e-sportów i sportów wirtualnych, promocje na cashback i na zakład bez ryzyka. Zakładając konto u bukmachera forBET z ofertą promocyjną z pewnością będziesz w pełni zadowolony.

JAK ODEBRAĆ WYŻSZY BONUS POWITALNY?

Aby móc zakwalifikować się do otrzymania wyższego, aniżeli standardowy bonus powitalny, należy przejść do bukmachera forBET poprzez kliknięcie w baner promocyjny (albo przycisk) i wpisać odpowiedni kod promocyjny(Winwon), który aktywuje specjale bonusy. Tylko i wyłącznie w taki sposób można uruchomić ekskluzywną premię na poczet zakładów bukmacherskich. Należy jednakże pamiętać przy tym, iż promocja ta przeznaczona jest tylko dla pełnoletnich graczy z Polski.

PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100 PLN

Kolejnym bonusem forBET będzie zakład bez ryzyka nawet do 100 złotych. Dzięki zarejestrowaniu się na stronie bukmachera forBET z użyciem specjalnego kodu promocyjnego całkowicie nowi gracze mają szansę zyskania możliwości postawienia bezpiecznego zakładu. Oznaczać to będzie, iż pierwszy zakład bukmacherski po otwarciu własnego konta, jak i wpłaceniu pierwszego depozytu pozostaje ubezpieczony i w razie, gdyby kupon okazał się być niestety przegrany, gracz może otrzymać tak zwany cashback, czyli zwrot depozytu na konto gracza, niemniej jednak z ograniczeniem do kwoty 100 złotych. Nie można tego traktować oczywiście jako freebet 100 złotych, gdyż nie jest to tak dokładnie darmowy zakład. Celem otrzymania tego bonusu powitalnego trzeba będzie wpłacić odpowiedni depozyt. Jedynym minusem takiego bonusu pozostaje to, iż nie będzie on zwrócony w sposób automatyczny. Trzeba skontaktować się z działem marketingu, żeby możliwie stało się odebranie ewentualnego zwrotu stawki. Niemniej jednak tego rodzaju forBET bonus sam w sobie wydaje się być bardzo atrakcyjny i umożliwia przeznaczenie większej ilości środków na poczet pierwszego zakładu bez obawy, iż przepadną one w wypadku kiedy kupon nam nie wejdzie. Dlatego też dobrym pomysłem będzie skorzystanie z możliwości, które daje nam użycie tak zwanego zakładu bez ryzyka.

BONUS OD WPŁATY DO 2200 PLN + 100 PLN EKSTRA

Po tym, jak gracz wpłaci depozyt wynoszący więcej, aniżeli 100 złotych, otrzyma standardowe 100 procent od wpłaty. Możliwe jest otrzymanie również 100 złotych ekstra, jeżeli posiadamy specjalny kod promocyjny. Powiedzmy, że wpłaciliśmy na przykład 200 złotych. Dostaniemy następne 200 złotych w ramach bonusu od depozytu, ale i 100 złotych wraz z kodem promocyjnym.

Warto przedstawić to na prostym przykładzie. Powiedzmy na przykład, że nasz pierwszy depozyt wynosi 400 złotych. Na saldzie głównym będziemy mieć wpłacone 400 złotych, zaś na saldzie bonusowym pojawi się 500 zł: 400 złotych bonusu od naszej pierwszej wpłaty i 100 złotych bonusu wraz z kodem promocyjnym. Jeżeli dokonamy obrotu środkami, które pochodzą z konta bonusowego, przejdą one wówczas na główne saldo.

Jakie będą w tym przypadku warunki obrotowe? Środkami pochodzącymi z bonusu trzeba będzie obrócić cztery razy z między innymi trzema zdarzeniami na kuponie, jak i z minimalnym kursem 1.30. Z kolei zaś dodatkowymi 100 złotymi trzeba będzie obrócić cztery razy z minimalnym kursem 2.0 i pojedynczym kursem na poziomie 1.20 (bez uwzględnienia minimalnej liczby zdarzeń). Po tym, jak zostanie wpłacony pierwszy depozyt, można otrzyma również dodatkowe środki na grę za drugi, jak i za trzeci depozyt. Za drugą wpłatę powyżej 20 złotych otrzymamy 75 procent jej wartości, zaś za trzecią wpłatę – 50 złotych. Oba do kwoty 500 złotych. Celem aktywowania bonusów trzeba będzie dokonać nimi obrotu jeden raz po minimalnym kursie w wysokości 2.0.  Z kolei zaś w celu wypalenia środków bonusowych należy obrócić nimi cztery razy na kuponach, które zawierają co najmniej trzy zdarzenia (każde z nich po minimalnym kursie na poziomie 1.30).

PROMOCJE W FORBET

Bukmacher forBET, wraz z bukmacherem TOTALbet i LV BET, zdecydowanie przoduje jeżeli chodzi o tymczasowe promocje dla swoich graczy. Przynajmniej raz w tygodniu można liczyć na specjalnie przygotowaną ofertę z jakiejś konkretnej okazji, albo też bez niej.

Do promocji zwykle oferowanych przez bukmachera forBET należy zaliczyć głównie te, które mogą podwyższać ewentualne wygrane o 14%, dodatkowy procent do zakładów AKO czy też tak zwane zakłady bez ryzyka, a zatem możliwość ewentualnego odzyskania całej postawionej stawki, nawet jeżeli kupon był niestety przegrany. Poza tym możemy liczyć również na oferty typu Super Tydzień, gdzie w każdym dniu czekać będą na graczy darmowe zakłady i atrakcyjne bonusy. Poza promocjami, które związane są z bonusami, bukmacher forBET oferuje również wyjazdy na mecze (na przykład Serie A) czy też inne nagrody o charakterze rzeczowym.

CASHOUT W FORBET

Jeżeli chodzi o dodatkowe promocje to można śmiało skorzystać między innymi z funkcji tak zwanego cashout, czyli inaczej mówiąc możliwości zamknięcia zakładu, jeszcze zanim zostanie on rozstrzygnięty. Jest ona dostępna dla graczy w aplikacji i na urządzeniach mobilnych.

REJESTRACJA KONTA GRACZA w Forbet

Zanim w ogóle zaczniemy obstawiać zakłady u bukmachera forBET, najpierw trzeba będzie dokonać prawidłowej rejestracji. A ta zaś jest prosta i niezbyt skomplikowana. Wystarczą tylko trzy kroki, żeby móc rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich u bukmachera forBET. Niestety jednak forBET nie oferuje swoim graczom możliwości szybkiej rejestracji, tak jak ma to miejsce w przypadku większości bukmacherów w naszym kraju. Czasami całkowicie nowych klientów może zniechęcić fakt, iż trzeba przejść poprzez cały proces rejestracyjny, niemniej jednak uzupełnienie wymaganych pół na stronie zajmuje dosłownie parę minut, po czym gracz może otrzymać pełen dostęp do wszystkich zakładów bukmacherskich, które oferowane są przez bukmachera forBET.

W czasie wypełniania formularza rejestracyjnego w pierwszej kolejności trzeba podać odpowiednie dane do logowania, czyli inaczej mówiąc nazwę użytkownika i hasło, a później nasze podstawowe dane takie jak imię i nazwisko, numer telefonu, jak i adres e-mail. Na samym końcu będziemy poproszeni o podanie numeru PESEL i informacji na temat numeru naszego konta bankowego. Należy również zaznaczyć w odpowiednim okienku, iż wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych. Zweryfikowanie dowodu osobistego trwa niezbyt długo i w przeciągu zaledwie kilku minut gracz będzie mógł dokonać pierwszej wpłaty, wykorzystać bonus na start, jak również sprawdzić ofertę obecnych zakładów. Trzeba mieć również na uwadze konieczność sprawdzenia swojej poczty elektronicznej, gdyż należy wejść w przesłany na nią link aktywacyjny, który stanowi również potwierdzenie tego, iż forBET rejestracja przebiegła w prawidłowy sposób. Kliknięcie w aktualny kod rejestracyjny będzie równoznaczne z otwarciem konta na stronie bukmachera forBET.

W samym formularzu rejestracyjnym znajduje się również pole o nazwie ,,kod promocyjny: winwon”, w którym konieczne będzie wpisanie forBET kodu promocyjnego, dzięki któremu możliwe będzie otrzymanie bonusu forBET wyższego o 100 złotych. Można go wykorzystać poprzez obstawienie swoich typów bukmacherskich na poczet zakładów sportowych. Niewątpliwie warto zapoznać się z regulaminem i poddać sprawdzeniu warunki obracania bonusem forBET. Oryginalny 100 złotowy kod promocyjny forBET można znaleźć wyłącznie na konkretnej stronie internetowej, dlatego nie warto zwlekać. Można bowiem zgarnąć bonusy bukmacherskie, które sprawią, iz początki gry u tego bukmachera będą dużo przyjemniejsze.

Jak można zauważyć rejestracja w forBET zajmuje wyłącznie chwilkę. Oczywiście konto takiego typu da nam dostęp do pełnej oferty serwisy, która została zawarta na stronie bukmachera forBET. Jeśli chcesz przejść do pola rejestracji wraz z kodem promocyjnym, wystarczy że klikniesz na jeden spośród banerów zawierających logo bukmachera forBET, a zostaniesz w automatyczny sposób przeniesiony do formularza rejestracyjnego, zaś po otwarciu konta będziesz miał szansę odebrać bonus powitalny i rozpocząć swoją przygodę z bukmacherem forBET. Warto sprawdzać aktualne bonusy forBET z kodem promocyjnym i dołączyć do gry.

WYPŁATA ŚRODKÓW w Forbet

Bukmacher forBET bardzo dba o to, ażeby jego gracze mogli w łatwy i szybki sposób wypłacać zarobione pieniądze. Aby móc wypłacić środki z własnego konta na rachunek bankowy, trzeba kliknąć w ikonkę ,,Wypłaty” na własnym koncie gracza. Później gracz musi tylko uzupełnić dane, które potrzebne są do wykonania przelewu bankowego. Należy podać nazwę banku i postępować według dalszych instrukcji.

Całkowity czas przekazania środków na konto nie przekracza 3 dni, zaś kwota, którą można wypłacić jest praktycznie w pełni dowolna. ForBeT nie wprowadził bowiem żadnych ograniczeń i gracz może ,,wyjąć” z konta nawet tylko 1 zł.

Chociaż wpłaty pojawiają się na kontach graczy błyskawicznie, na wypłatę trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Zlecenia wypłat obsługiwane są w godzinach od 8 do 23 w dni powszednie. Gracz może otrzymać środki po kilku godzinach, niemniej jednak, jeżeli dokona wypłaty w piątek, to z dużym prawdopodobieństwem zaksięguje się ona jego koncie dopiero w poniedziałek.

Niewątpliwie istnieje dużo więcej promocji, które są warte sprawdzenia, gdyż oferta bonusowa bukmachera forBET ciągle się zmienia, zaś niektóre akcje mogą potrwać tylko do kilku tygodni. Zatem warto jest regularnie sprawdzać stronę buka, aby móc odebrać bonus, który będzie dla nas najbardziej korzystny. Obojętnie czy będą to specjalnie przygotowane bonusy powitalne czy też kilka złotych w forBET, zdecydowanie oferta tego bukmachera zasługuje na uwagę graczy. Zanim jednakże postawimy swoje pierwsze typy bukmacherskie, warto będzie zapoznać się z warunkami, które dotyczą obrotu depozytem, czyli jakie działania trzeba wykonać, aby otrzymać na konto depozytowe dany bonus w PLN.