Bukmacher Lvbet  – podstawowe informacje

LVbet to jeden z najświeższych graczy na rynku zakładów bukmacherskich online. Działa na rynku od września 2016 roku. Jest zarządzany przez spółkę LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o, należy do właścicieli popularnego napoju energetycznego Las Vegas Energy Drink, który był jednym z oficjalnych sponsorów reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bukmacher działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów z maja 2016 roku.

LVbet – legalność

LVbet, jak już wspomniano wcześniej, działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów. Z tego powodu granie w nim jest w pełni bezpieczne i zgodne z polskim prawem. Firma spełnia wszystkie postanowienia licencyjne, włącznie z opłacaniem podatków. LVbet dodatkowo jest sponsorem takich drużyn piłkarskich jak: Wisła Kraków, Wisła Płock, Arka Gdynia, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec i Widzew Łódź, co zwiększa dodatkowo jego wiarygodność i wypłacalność.

LVbet Oferta

Bukmacher posiada całkiem bogatą ofertę zakładów online. Możemy stawiać zakłady pojedyncze, kombi i systemowe. Większość spotkań piłkarskich na wyższym poziomie pozwala stawiać zakłady 1X2, handicapy, dokładny wynik, strzelców, minutę strzelenia bramki. W skrócie, wszystko do czego jesteśmy przyzwyczajeni przy korzystaniu z innych bukmacherów.

Największa ilość zakładów jest dostępna oczywiście dla piłki nożnej, ale nie brakuje także tenisa, siatkówki czy hokeja. Coraz częściej zdarzają się także zakłady specjalne, na filmy i programy telewizyjne, wyniki Oscarów i wyborów politycznych. Zwiększa się także popularność e-sportu, czyli rozgrywek w różnego rodzaju gry komputerowe. w LVbet znajdziemy mnóstwo zakładów w League of Legends, Counter Strike`a i Starcrafta. Bez problemu obstawimy tu także tak mało popularne w Polsce sporty jak surfing, rugby czy krykieta.

LVbet oferuje także bardzo szeroką ofertę zakładów na żywo. Możemy stawiać właściwie wszystkie spotkania, które są w jakiś sposób transmitowane. LVbet szybko aktualizuje kursy i robi to zgodnie z przebiegiem danego meczu.

LVBET zakłady bukmacherskie

LV BET jest firmą, prowadzącą działalność bukmacherską na terenie Polski. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2016 roku i ma swoją siedzibę w Katowicach. LV BET jest legalnym bukmacherem, posiadającym zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych, wydane przez Ministerstwo Finansów. Twarzą firmy od 2019 roku jest Jakub Błaszczykowski, czyli jeden z najpopularniejszych i najlepszych polskich piłkarzy.

LVBET zakłady bukmacherskie – kod promocyjny

W trakcie rejestracji konta LV BET udostępnia możliwość wpisania w odpowiednie miejsce kodu promocyjnego, który pozwala na zdobycie różnych bonusów na start przygody z serwisem. Po dokończeniu procesu rejestracji każdy klient, który wpisze prawidłowo kod, będzie miał możliwość korzystania bez żadnych problemów z bonusów, jakie oferuje bukmacher LV BET.

LVBET zakłady bukmacherskie – bonus powitalny

U bukmachera LVBet dostępne są różne bonusy, które odblokowują się po wpisaniu kodu promocyjnego. Owe bonusy to:

– Bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł – bonus zostaje udostępniony graczowi przy jego pierwszym depozycie i będzie aktywny przez okres 30 dni od momentu jego uruchomienia. Aby skorzystać z bonusu, trzeba jednak wpłacić kwotę, która będzie przekraczała 50 zł przynajmniej. W takim przypadku uruchomi się bonus z mnożnikiem x100. Osoby, które wpłacą mniej, również otrzymają bonus, ale będzie on posiadał mnożnik x10. W tym przypadku depozyt musi wynieść minimum 10 zł. Maksymalna kwota, jaką można wpłacić, aby otrzymać bonus z mnożnikiem x100 to 2000 zł. Gracz, który wpłaci więcej, otrzyma taki sam bonus, jak przy wpłacie 2000 zł. Na koncie gracza pojawi się w tym przypadku 20 zł, które będzie posiadało mnożnik x100. Bonus może zostać jedynie wykorzystany na kuponach kombi, które posiadają 3 minimum 3 zdarzenia i kurs łączny minimum 2.50, z czego każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs minimum 1.25. Otrzymanie bonusu wiąże się z koniecznością dokonania 4-krotnego obrotu kuponami o kursie minimalnym, wynoszącym 2.00. Każda selekcja na kuponie musi mieć przynajmniej kurs na poziomie 1.50. W przypadku nie wykonania obrotu bonusem nie ma możliwości jego wypłacenia. Obrotowi podlega depozyt, który został wpłacony na konto.

– Bonus 100% od drugiego depozytu do 1000 zł – bonus działa na podobnych zasadach, co bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł. Jedyną różnicą jest maksymalna kwota depozytu, która podlega promocji. W tym przypadku wynosi ona 1000 zł.

– Zakład bez ryzyka do 333 zł – to kolejny bonus, który jest udostępniany przez bukmachera LV Bet. Oferowany jest przy trzecim depozycie, jaki dokonuje gracz. Aby z niego skorzystać, musi on dokonać depozytu na kwotę, która przekracza 25 zł oraz naturalnie zaznaczyć opcję „Zakład bez ryzyka”, która jest widoczna w okienku bonusowym. Od tego momentu pierwszy postawiony przez gracza zakład będzie kwalifikował się do promocji „Zakład bez ryzyka”. Minimalny kurs kuponu, który zostanie zaliczony do promocji, musi wynosić przynajmniej 1.75. Bonus zostanie przyznany jedynie w przypadku zakładów pojedynczych oraz kombinacyjnych. W przypadku wygranej pieniądze trafiają na konto gracza, z którego ten automatycznie może wypłacić swoją wygraną. Przegrana oznacza pojawienie się wszystkich zagranych przez gracza środków do kwoty 333 zł na saldzie bonusowym. Wypłacenie środków z konta w takim przypadku wymaga dokonania 1-krotnego obrotu środkami, przy czym kupon musi posiadać kurs minimalny, wynoszący 1.75. Dotyczy to tylko i wyłącznie zakładów na sporty.

– Bonus bez depozytu 20 zł – bonus automatycznie pojawi się na koncie gracza po pomyślnym przejściu całego procesu rejestracji oraz zaznaczenia opcji: „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Ów bonus z mnożnikiem jest możliwy do wykorzystania na kuponach, które posiadają minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs całkowity na poziomie 2.50 oraz minimalny kurs dla pojedynczego zdarzenia, wynoszący 1.25. Na wykorzystanie bonusu gracz ma 30 dni. W przypadku, gdy kupon z bonusem okaże się wygrany, gracz, który chce wypłacić sobie te pieniądze, musi najpierw obrócić 2-krotnie kuponem z mnożnikiem po kursie minimalnym, wynoszącym 2.0.

– 2 tygodnie bez podatku – kolejną promocją dostępną w LV BET dla nowych graczy jest typowanie bez podatku przez okres pierwszych 14 dni od momentu rejestracji konta przez gracza. Warunkiem jest stawianie zakładów, które posiadają minimum 3 zdarzenia oraz kurs całkowity przynajmniej 2.40.

Łącznie nowi gracze mają możliwość dostania na start 3333 zł w postaci różnego rodzaju bonusów.

To jednak nie wszystkie promocje, jakie ma w swojej ofercie bukmacher LV BET. Poza wyżej wymienionymi gracz ma możliwość brania udziału w takich promocjach jak:

– 50 PLN od LV BET – to dość interesująca oraz nietypowa promocja, oferowana przez bukmachera LV BET. Dla wszystkich kibiców Leszczyńskich Byków przygotowany został bowiem specjalny bonus, co wiąże się z tym, że LV BET jest sponsorem Unii Leszno. Promocja polega na tym, że każdy, kto jest posiadaczem karnetu na mecze Unii Leszno w sezonie 20/21 może liczyć na bonus w wysokości 50 zł. W tym celu konieczne jest przesłanie dowodu w postaci zrzutu ekranu z systemu biletowego bilety.ksul.pl. Na owym zrzucie ekranu muszą zostać uchwycone takie informacje jak: imię i nazwisko oraz numer karnetu. Zrzut ekranu należy przesłać na następujący adres e-mail: promocje@lvbet.pl. Dodatkowo należy wpisać w tytule maila „Karnet Unia Leszno”. Promocja będzie dostępna do zakończenia sezonu żużlowego.

– LV Kombi BOOST – bonus, który polega na tym, że bukmacher powiększa kurs całkowity kuponów kombi z min. 3 zdarzeniami. Kurs kuponu może zostać w ten sposób zwiększony maksymalnie nawet o 75% (gracz musi w takim przypadku zagrać kupon, zawierający m.in. 13 zdarzeń).

– Gruby kupon – bonus, opierający się na tym, że gracz może skorzystać z przygotowanych już przez bukmachera kuponów i w ten sposób zgarnąć nawet 20% do jego wartości.

– Operacja: Esports – bonus, który polega na tym, że bukmacher doda do konta gracza bonus 100 zł, ale pod warunkiem, że ten w ciągu tygodnia dokona obrotu na sumę m.in. 500 zł, grając zdarzenia z sekcji esport.

– Dwie Dychy na Sporty Wirtualne – bonus, polegający na tym, że bukmacher da dla gracza bonus w wysokości 20 zł, ale pod warunkiem, że ten w ciągu tygodnia dokona obrotu na m.in. 100 zł, grając zakłady z sekcji sporty wirtualne.

– Bezpieczny kupon 5+ – to kolejna promocja, która jest dostępna w ofercie bukmachera LV BET. Gracz ma możliwości otrzymania na swoje konto zwrotu do kwoty 50 zł w postaci bonusu, ale pod warunkiem, że postawi kupon kombi 5+ i tylko jedno zdarzenie na kuponie okaże się nietrafione. Zwrot jest realizowany co poniedziałek. Warto wiedzieć również o tym, że pod uwagę będzie brany jedynie pierwszy kupon, który spełnia warunki promocji.

W ofercie bukmachera pojawia się również wiele promocji, które są ograniczone czasowo np.: bonusy na ligę NBA bądź turnieje e-sportowe.

Zarejestruj się w LvBet tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WIN odbierzesz bonus 3333 PLN oraz 20 PLN freebet

Zakłady bukmacherskie LVBET – oferta

LvBet jest bukmacherem, który posiada dość bogatą ofertę, która składa się z wielu dyscyplin sportowych, ale nie tylko. Nie mogło zabraknąć takich sportów jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy też tenis, ale w ofercie bukmachera znalazło się również sporo też tych bardziej „niszowych” dyscyplin takich jak: piłka wodna oraz rzutki. W sumie w ofercie bukmachera jest ponad 50 różnych dyscyplin sportowych. Wrażenie robi również liczba dostępnych opcjach na dane wydarzenie. W przypadku piłki nożnej taki opcji może być nawet 400. Nie najgorzej sprawa ma się także z poszczególnymi ligami, które można obstawiać. W LV BET można bowiem obstawiać oprócz tych najlepszych, najpopularniejszych oraz najbardziej prestiżowych lig, również te, cechujące się o wiele niższym poziomem sportowym oraz organizacyjnym. Wśród dostępnych lig można znaleźć m.in.: 5. ligę angielską czy też 4 ligę polską. Bukmacher jednak nie zamyka się tylko na sporty i oferuje również możliwość zawierania zakładów na zdarzenia, które dotyczą kultury, polityki oraz kwestii społecznych (np.: kto dostanie w danej kategorii Oskara, Grammy albo jaki następny aktor, wcieli się w postać Jamesa Bonda). W LV BET gracz może obstawiać zarówno zakłady prematch (przedmeczowe), jak i zakłady „live”. Dla zainteresowanych istnieje osobna sekcja, związana z esportem, która zawiera mnóstwo zakładów do postawienia na rozmaite gry komputerowe jak: CS:GO oraz LOL. Gracz ma możliwość również śledzenia transmisji z tych gier na żywo, co było rzeczą, jaką LV BET wprowadził na polskim rynku jako pierwszy. Bukmacher udostępnia również sekcję: sporty wirtualne, gdzie można obstawić zdarzenia na fikcyjne mecze, wyścigi konne bądź wyścigi samochodowe. W sumie liczba wszystkich sportów, które są dostępne w owej sekcji, wynosi aż 7, co jest jednym z lepszych wyników w porównaniu do innych, polskich bukmacherów.  W LV BET gracze mają możliwość śledzenia różnych wydarzeń na żywo, dzięki transmisji live, którą udostępnia bukmacher. W kwestii kuponów należy wspomnieć, że w LV BET gracze mogą typować kupony solo (pojedyncze), systemowe oraz kombinacyjne. Minimalna stawka, która umożliwia postawienie kuponu w LV BET to 2 zł. Warto jeszcze wspomnieć o funkcji, którą udostępniają niektórzy bukmacherzy, a jest nią opcja „cash out”, czyli możliwość wcześniejszego wypłacenia pieniędzy z kuponu, który znajduje się w grze.

Aplikacja mobilna

W obecnych czasach praktycznie każda firma, zajmująca się zakładami bukmacherskimi posiada oprócz punktów stacjonarnych bądź strony internetowej, również aplikację mobilną. Nie inaczej jest z bukmacherem LV BET.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie LVBET

Aplikacja mobilna stworzona przez LV BET działa na wszystkich smartfonach, wyposażonych w system operacyjny iOS oraz Android. Apkę można szybko, bezproblemowo oraz całkowicie za darmo pobrać ze strony lvbet.pl bądź sklepu App Store, w zależności od posiadanego systemu operacyjnego. W aplikacji gracz może dowolnie przeglądać całą ofertę prematch oraz live zakładów bukmacherskich, wpłacać oraz wypłacać pieniądze ze swojego konta oraz korzystać z bonusów i promocji, oferowanych przez bukmachera.

LVBET zakłady bukmacherskie – płatności

LV BET jest bukmacherem, który oferuje dla swoich klientów sporą liczbę metod płatności, dzięki którym gracze mogą wpłacać i wypłacać pieniądze. Owe metody płatności dostępne w LV BET to:

– Tpay,

– Paysafecard,

– Dotpay,

– Przelewy24,

– Kody Blik,

– Dotpay Cards,

– Paymenticon,

Wszystkie transakcje są realizowane bez żadnych prowizji. Minimalna kwota wpłat, jaka jest możliwa w LV BET to 10 zł, natomiast w przypadku voucherów Paysafecard jest to 20 zł. Używając, kodów Blik gracz ma dodatkowo możliwość skorzystania z opcji Blik one Click, który pozwala na dokonanie płatności bez użycia kodu. Chociaż lista dostępnych metod płatności bukmachera LV BET nie należy do najskromniejszych, to można byłoby ją jeszcze rozbudować np.: o e-wallety jak Paypal.

Natomiast inną ciekawą opcją, która jest dostępna u bukmachera LVBet to możliwość błyskawicznej wypłaty środków własnych z konta przy pomocy Rapid Pay. W ciągu maksymalnie 10 minut środki pojawią się na koncie bankowym gracza. Opcja dostępna jest w każdym dniu tygodnia od godz. 8:00 do 1:00. Minusem owej opcji jest natomiast to, że jest ona dostępna jedynie w niektórych bankach (np.: w Alior banku, mBanku, Getin banku oraz PKO BP). W przypadku banków, które nie są objęte opcją „Rapid Pay”, środki pieniężne mogą trafić na konto bankowe gracza dopiero po 1-2 dniach roboczych.

Opinie o zakładach bukmacherskich LVBET

Opinie na temat zakładów bukmacherskich LV BET można określić jako bardzo dobre. Serwis jest dość często chwalony przez klientów za swoje usługi. Dużym uznanie cieszy się bonus powitalny bukmachera i nie ma co się dziwić, gdyż jest to jedna z najciekawszych ofert powitalnych w porównaniu z innymi bukmacherami. To, co sprawia, że jest ona jeszcze bardziej atrakcyjna, to niskie wymagania w stosunku do ich obrotu. Bardzo chwalony jest także program lojalnościowy LV BET, a także oferta wydarzeń, jaka jest udostępniona dla graczy. Pochwały zbiera również obsługa klienta, dostępne metody płatności oraz aplikacja mobilna bukmachera. To są wszystkie te rzeczy, za które można pochwalić LV BET, ale jest również kilka innych, które mogłyby być lepsze. Do takich można zaliczyć bez problemu kursy na różne zdarzenia, które są u bukmachera. Nie można stwierdzać, że są one jakoś bardzo złe, ale mogłyby być lepsze. Na minus jest także to, że w LV BET cały czas nie ma transmisji na żywo (Live streamingu online), co jest dużą wadą w porównaniu do innych bukmacherów. Podsumowując, LV BET jest bukmacherem, który cieszy się dość sporym uznaniem wśród klientów. Nie należy może do ścisłej czołówki, ale bez wątpienia wyróżnia się na plus.

Zarejestruj się w LvBet tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WIN odbierzesz bonus 3333 PLN oraz 20 PLN freebet

Rejestracja w LVBet?

Rejestracja w LVBet nie należy do zbyt skomplikowanych rzeczy. Cały proces rejestracji prezentuje się następująco:

  1. Po wejściu na stronę bukmachera należy kliknąć odnośnik „Rejestracja”, znajdujący się w praym, górnym rogu strony.
  2. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny, czyli w odpowiednie pola wpisać: własną nazwę użytkownika oraz hasło, adres e-mail, swoje imię i nazwisko, płeć, adres zamieszkania, narodowość, numer PESEL, numer telefonu, numer konta bankowego oraz przesłać skany bądź zdjęcia dokumentu tożsamości. Można również wpisać kod promocyjny, jeśli się go zna.
  3. Kolejnym krokiem po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego jest odczekanie do maksymalnie 24 h na sprawdzenie przez bukmachera naszych danych oraz ich zaakceptowaniu.
  4. Ostatnim krokiem jest aktywowanie naszego konta przez bukmachera.

LV BET istnieje również taka opcja jak „Szybka rejestracja”, która pozwala klientowi na obstawianie dowolnych zakładów bez czekania na zweryfikowanie danych i skanów dowodu tożsamości. Należy pamiętać o tym, że przy szybkiej rejestracji, klient zakłada jedynie konto tymczasowe. Aby ukończyć pełną rejestrację, konieczne jest przesłanie skanów dowodu tożsamości na adres e-mail pomoc@lvbet.pl. Przy szybkiej rejestracji, klient musi jedynie podać swoje imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu, adres e-mail, narodowość, login, hasło, a także może opcjonalnie wpisać kod promocyjny. Na adres e-mail zostanie wysłany specjalny link, w który trzeba wejść, aby zakończyć „Szybką rejestrację”.

Zarejestruj się w LvBet tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WIN odbierzesz bonus 3333 PLN oraz 20 PLN freebet

LVBet kod promocyjny 2021

W trakcie rejestracji istnieje opcja wpisania kodu promocyjnego, dzięki któremu gracz uzyskuje dostęp do oferty powitalnej, zawierającej różne bonusy. Kod promocyjny, który jest sprawdzony i działa w 2021 roku to: 3423PLN. Aby kod promocyjny zaczął działać, konieczne jest dokończenie rejestracji.

Legalne LVBET zakłady bukmacherskie online

Gracze nie muszą się martwić o nic martwić, jeśli chodzi o ich grę w serwisie LV BET, gdyż firma jest w pełni legalna. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, posiadające swoją siedzibę w Katowicach. Posiada numer NIP: 954-275-17-76, numer REGON: 360297047 oraz numer KRS: 0000534588. Zezwolenie o nr PS4.6831.9.2016.EQK na prowadzenie swojej działalności firma otrzymała 13 maja 2016 roku od Ministerstwa Finansów.

LVbet Mobile

LVbet posiada specjalną dedykowaną aplikację do typowania na telefonach komórkowych i tabletach. Strona bukmachera także jest responsywna, więc dopasowuje się do rozdzielczości urządzenia użytkownika wyświetlając na małych ekranach najbardziej potrzebne funkcje. Dzięki temu można obstawiać zakłady w dowolnym miejscu i czasie.

Lvbet Metody płatności

LVbet pozwala na skorzystanie z kilku metod płatności. Do wyboru mamy wirtualny portfel Paymenticon, a także inne popularne opcje takie jak: Skrill, Przelewy24, Tpay i Dotpay. Minimalna kwota wpłaty za pośrednictwem jednej transakcji to 10zł. LVbet nie pobiera dodatkowych prowizji od wpłat, więc cała kwota trafia na konto gracza.

Minimalna kwota wypłaty to natomiast 25zł. Można jej dokonać wyłącznie na konto bankowe gracza i na elektroniczny portfel Paymenticon. LVbet nie pobiera żadnych prowizji od wypłaty.

Liczba możliwości wpłat i wypłat co prawda nie jest zbyt wysoka, ale bukmacher oferuje nam najbardziej popularne opcje.

Zarejestruj się w LvBet tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WIN odbierzesz bonus 3333 PLN oraz 20 PLN freebet