Bukmacher Lvbet  – podstawowe informacje

LVbet to jeden z najświeższych graczy na rynku zakładów bukmacherskich online. Działa na rynku od września 2016 roku. Jest zarządzany przez spółkę LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o, należy do właścicieli popularnego napoju energetycznego Las Vegas Energy Drink, który był jednym z oficjalnych sponsorów reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bukmacher działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów z maja 2016 roku.

LVbet – legalność

LVbet, jak już wspomniano wcześniej, działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów. Z tego powodu granie w nim jest w pełni bezpieczne i zgodne z polskim prawem. Firma spełnia wszystkie postanowienia licencyjne, włącznie z opłacaniem podatków. LVbet dodatkowo jest sponsorem takich drużyn piłkarskich jak: Wisła Kraków, Wisła Płock, Arka Gdynia, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec i Widzew Łódź, co zwiększa dodatkowo jego wiarygodność i wypłacalność.

LVbet Oferta

Bukmacher posiada całkiem bogatą ofertę zakładów online. Możemy stawiać zakłady pojedyncze, kombi i systemowe. Większość spotkań piłkarskich na wyższym poziomie pozwala stawiać zakłady 1X2, handicapy, dokładny wynik, strzelców, minutę strzelenia bramki. W skrócie, wszystko do czego jesteśmy przyzwyczajeni przy korzystaniu z innych bukmacherów.

Największa ilość zakładów jest dostępna oczywiście dla piłki nożnej, ale nie brakuje także tenisa, siatkówki czy hokeja. Coraz częściej zdarzają się także zakłady specjalne, na filmy i programy telewizyjne, wyniki Oscarów i wyborów politycznych. Zwiększa się także popularność e-sportu, czyli rozgrywek w różnego rodzaju gry komputerowe. w LVbet znajdziemy mnóstwo zakładów w League of Legends, Counter Strike`a i Starcrafta. Bez problemu obstawimy tu także tak mało popularne w Polsce sporty jak surfing, rugby czy krykieta.

LVbet oferuje także bardzo szeroką ofertę zakładów na żywo. Możemy stawiać właściwie wszystkie spotkania, które są w jakiś sposób transmitowane. LVbet szybko aktualizuje kursy i robi to zgodnie z przebiegiem danego meczu.

LVbet  bonusy, Kod Promocyjny 2020

Bonus za rejestrację

LVbet oferuje znakomity bonus dla nowych graczy. Każdy świeżo zarejestrowany typer po wpłaceniu minimum 50 PLN i wybraniu oferty bonus z mnożnikiem otrzymuje bonus w wysokości 1% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x100 na kuponie kombi. Jeśli postawimy 3 zdarzenia, których łączny kurs wyniesie co najmniej 2,5 możemy zdobyć nawet dodatkowe 1000zł.

To jednak nie wszystko. Nasz drugi depozyt na stronę dostaje mnożnik x50, co oznacza, że w taki sam sposób jak opisany powyżej możemy zdobyć dodatkowe 500zł.

Wpłacając mniej niż 50zł również możemy otrzymać bonus. Wystarczy tylko dokonać depozytu w wysokości 10-49 PLN i napisać maila na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule “Bonus Powitalny”. Otrzymamy wtedy bonus w wysokości 10% wpłaty z mnożnikiem x10, który po postawieniu zakładu na podanych wyżej warunkach pozwoli na odebranie równowartości pierwszej wpłaty.

Inne bonusy

LVbet oferuje także ciekawą promocję dla posiadaczy imiennych karnetów na mecze sezonu 2018/2019 następujących, objętych sponsoringiem bukmachera drużyn: Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec lub Widzewa Łódź. Dostają oni dodatkowe 50zł, które mogą przeznaczyć na zakłady na stronie.

Znajdziemy tu także ciekawe oferty typu bonus 25% za wygrane kupony kombi, czy zwrot 50zł za 1 nietrafione zdarzenie w przypadku kuponów o 5 i więcej zdarzeniach.

LVbet Mobile

LVbet posiada specjalną dedykowaną aplikację do typowania na telefonach komórkowych i tabletach. Strona bukmachera także jest responsywna, więc dopasowuje się do rozdzielczości urządzenia użytkownika wyświetlając na małych ekranach najbardziej potrzebne funkcje. Dzięki temu można obstawiać zakłady w dowolnym miejscu i czasie.

Lvbet Metody płatności

LVbet pozwala na skorzystanie z kilku metod płatności. Do wyboru mamy wirtualny portfel Paymenticon, a także inne popularne opcje takie jak: Skrill, Przelewy24, Tpay i Dotpay. Minimalna kwota wpłaty za pośrednictwem jednej transakcji to 10zł. LVbet nie pobiera dodatkowych prowizji od wpłat, więc cała kwota trafia na konto gracza.

Minimalna kwota wypłaty to natomiast 25zł. Można jej dokonać wyłącznie na konto bankowe gracza i na elektroniczny portfel Paymenticon. LVbet nie pobiera żadnych prowizji od wypłaty.

Liczba możliwości wpłat i wypłat co prawda nie jest zbyt wysoka, ale bukmacher oferuje nam najbardziej popularne opcje.

Lvbet opinie

LVbet jest młodym, ale już wysoko cenionym na rynku bukmacherem. Przyciągnął do siebie wielu graczy, którzy chwalą go za niezłe kursy i znakomite promocje, zarówno dla młodych jak i stałych graczy. Bukmacher ten jest także mocno zaangażowany w promocję sportu. Jest sponsorem nie tylko klubów wymienionych powyżej, ale także Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz portalu sportowego “Łączy nas pasja”. Działa także jako oficjalny partner Plus Ligi i Siatkarskiej Ligi Kobiet, a w 2017 był oficjalnym sponsorem turnieju Eurovolley 2017. LVbet wspiera polski sport w wielu dziedzinach i obszarach.